Kartlando mokykla - ElektroKart2018-ais naujai atidariusi dar vieną mokyklos padalinį “Kartlando mokykla” laukia jaunųjų kartingo entuziastų elektrinių kartingų kartodrome “ElektroKart by Kartlandas”, Vilniuje (Dariaus ir Girėno g. 2)

Čia užsiėmimus vaikams veda jau daugkartinis kartingo čempionas, treneris ir kartingo sporto komandos “Lenktynių linija” įkūrėjas Martynas Tankevičius, kuris kartingo sportui yra paruošęs jau ne vieną lenktynininką.

Užsiėmimai:

Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo, susipažinimo su kartu, jo techninėmis savybėmis iki važiavimo specifikos – trajektorijų, taktikos ir teisingo stabdymo, vairavimo kultūros principų.

Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo fizinio pasirengimo apšylant, taisyklingos laikysenos vairuojant kartą, trasos supratimo.  Likusi užsiėmimų dalis skiriama važiavimams, kurių metu siekiame ne tik gerinti trasos įveikimo rezultatus, bet ir pateikti sudėtingesnes situacija, padedančias lavinti mokinių reakciją.

Trasa ir klasė:

Užsiėmimų teorinė dalis vyksta specialiai tam pritaikytoje klasėje, kurioje yra tiek televizorius vizualinės medžiagos peržiūrai, tiek trasų trafaretai padedantys vaikams mokytis trajektorijų. Praktinė užsiėmimų dalis vyksta kartodromo “ElektroKart by Kartlandas” trasoje, kurioje net ir žiemos metu yra palaikoma ne mažesnė nei +14 laipsnių  temperatūra.

Kas gali prisijungti prie užsiėmimų “ElektroKart by Kartlandas” kartodrome?

Į užsiėmimus gali prisijungti vaikai ne jaunesni nei  10 metų (vaikas privalo patogiai pasiekti elektrinio kartingo pedalus ir vairą).

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais, vakarais – iš anksto susiderinus laiką su personalu. Užsiėmimų kaina mėnesiui – 100 eur. Į šią kainą įeina teorija ir praktiniai užsiėmimai bei visa pagrindinė įranga. 

Norint prisijungti būtina išankstinė registracija telefonu +370 612 33303 arba el. paštu – info@elektrokart.lt