Kiek daugiau nei prieš du mėnesius, jis – nedidukas, judrus vaikis, su, atrodo, masyvensiu nei jis pats šalmu, atvėrė Kartlando duris ir sėdo pirmąjam startui į kartingą. O balandžio 16-ąją jam dar tik sueis ketveri metai. Apie ką mes čia? O gi apie patį jauniausią kartingo pilotą – Dovydą Barščiauską. Šis jaunuolis yra geras pavyzdys, kad metai nėra kliūtis imtis net ir tokių veiklų, kaip kartingo vairavimas. Nors ir kaip teigė, pats Dovydo tėtis, Karolis: „Galbūt tai labiau mano svajonė, nei jo“. Tačiau entuziastingai lankantis kartingų mokyklėlę Dovydas, įrodo, kad kartinge jaučiasi tikrai gerai ir užtikrintai. O ir mums tai stipri paskata ir toliau stengtis dėl mažųjų pilotų, ne tik užtikrinant maksimalų saugumą, suteikiant aiškų ir nuoseklų instruktažą, bet ir stengtis, kad jaunuoliai smagiai ir turiningai praleistų savo laisvalaikį.

Nors ir vaikiškas kartingas yra pritaikytas nuo 4 iki 8 metų vaikams, tačiau Dovydui tai nesutrukdė pamėginti. Taip, su tėčio pagalba prieš daugiau nei du mėnesius įvyko pirmasis startas, kurio rezultatas – įveiktas trasos ratas – 3,37s. Žinoma, tą kartą Dovydukui, nesinorėjo daugiau važiuoti, tad jau po pirmojo rato pareiškė, kad šį kartą jam užteks važiavimo. Užsispyręs berniukas nesutiko tęsti toliau – išlipo iš kartingo, atidavė tėčiui šalmą ir nužingsniavo į priimamajį. Vis tik pažadėjo, kad sekantį kartą pamėgins dar kartą. Taip ir įvyko. Dovydas kas savaitę atvyksta pasimokyti važiuoti kartingu ir vis nepaliauja stebinęs viso kartlando kolektyvo, ne tik savo sumanumu, šarmu, kuriuo spinduliuoja, bet ir kas kart gerėjančiais įveikiamo rato laikais. Penktąjį kartą Dovydo greičiausias ratas buvo greitesnis nei viena minutė, o ir mažylis trykšta noru toliau mokytis.

IMG-20150306-WA0010Neabejotina, pagrindinis Dovydo mokytojas ir įkvėpėjas – jo tėtis Karolis – juk jis yra vienas iš tų kartingų entuziastų, kurie atkakliai ruošiasi varžyboms ir lipa ant prizininkų pakylos. Vienose iš tokių varžybų nors dar tik kaip stebėtojas, bet dalyvavo ir Dovydas – tai Le Kartland 66 endurance race turnyro antrasis etapas, po kurio tėtis Karolis padovanojo savo sūnui iškovotą antrojo pogrūpio pirmos vietos medalį. Jaunasis pilotas kantriai išlaukė varžybų finišo ir apdovanojimų. Juk, koks berniukas nenorėtų užkilti ant pakylos su nugalėtojais.  Ir žinoma, toks nuoširdus pasitikėjimas, skatina ir tėtį kovoti ir siekti pergalės, kaip pavyzdžio savo mažajam atžalai. Tad, jiedu – puikus sūnaus ir tėčio tendemas, džiuginantis ir stebinantis mus bei aplinkinius kartodromo erdvėje ir ne tik.

 

 

 

Dovydas – vienas tų pavyzdžių, kuriuos matydami savo trasoje, tik dar labiau norime stiebtis. Tad, labai daug dėmesio skiriame ir tobuliname savo kartingų mokyklėlę, kad ne tik Dovydas, bet ir visi besitreniruojantys jaunieji pilotai turėtų ne vien tik erdvę varžytis, bet ir pačias geriausias akimirkas, su profesionaliu mokytoju ir pamokomis, kurios, tikime, ne vieną iš jų pakylės ne tik ant mūsų kartodromo pakylos, bet ir išves į profesionalių kartingistų padanges.

Žemiau galite peržiūrėti mažojo Dovydo važiavimą. Važiuoja kaip patyręs pilotas!

 

[dt_sc_accordion_group]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite lankyti Kartingų mokyklą?”]
Kviečiame visus vaikus norinčius mokytis važiuoti kartingais į kartingų mokyklą. Daugiau apie mokyklą skaityti galite skiltyje – Užsiėmimai. Jei turite klausimų susiekite su mumis! Kontaktai – skiltyje galite parašyti mums žinutę arba paskambinti.
[/dt_sc_toggle_framed]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite tiesiog pasivažinėti kartingais?”]
Atėjo laikas ir jums išbandyti KARTLANDO trasą. Daugiau apie kartodromą informacijos rasite KARTLANDO puslapyje. Arba susisiekite su mumis Kartlando kontaktais.
[/dt_sc_toggle_framed]
[/dt_sc_accordion_group]