Į vidaus patalpų kartodromą „Kartlandas“ atkeliauja dar niekur Lietuvoje nematytas ir nerengtas mažųjų pramoginio kartingo mėgėjų turnyras „Kartlandas Mini Cup“. Šis mini kartingų turnyras leis jauniesiems pilotams įrodyti savo gebėjimus ne tik valdant kartingą bet ir varžantis tarpusavyje. Varžybų vinimi taps – unikali galimybė gauti sportininkų asmeninius patarimus bei konsultacijas kaip geriau vairuoti kartingą. Tuo pasirūpins profesionalios autosporto komandos „Juta Racing“ lenktynininkai.

Šio turnyro pirmajam etapui „Kartlandas“ duris atvers jau kovo 12 dienos rytą. Visų varžytis nusiteikusių jaunųjų pilotų ir, žinoma, didžiausių jų sirgalių – tėvų – teisėjai ir „Juta Racing“ lenktynininkai lauks jau nuo 9 valandos, kuomet ir startuos didysis varžybų atidarymas. Kol kas viskas skamba gan miglotai, bet, kad būtų paprasčiau – tam padės varžybų programa:

Kartlandas-mini-cup• Varžybų atidarymas;
• Trenerių ir varžybų formato pristatymas („Juta Racing“ );
• Varžybų dalyvių treniruotė (važiavimo trukmė – 7 minutės);
• Treniruotės aptarimas ir trenerių pastebėjimai („Juta Racing“);
• Kvalifikacija (važiavimo trukmė – 7 minutės);
• Instruktažas prieš varžybas;
• Pusfinalis (važiavimo trukmė – 10 minučių);
• Finalas (važiavimo trukmė 7 minutės);
• Apdovanojimai.

Šitaip atrodys, pirmojo „Kartlandas Mini Cup“ etapo eiga. Na, o visą turnyrą sudarys net 6 etapai, tad jaunieji pilotai turės galimybę pajusti varžybinę dvasią, bei išmėginti ne tik „Kartlando“ bet ir kitas lauko kartodromų trasas. Tai kartu leis vaikams labiau patobulinti savo vairavimo įgūdžius prisitaikant prie skirtingų važiavimo sąlygų bei trasos konfigūracijų.

Tad, pirmajam „Kartlandas Mini Cup“ iššūkiui susirenkame jau kovo 12 dieną, 9 valandą, vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“ (Drobės g. 62, Kaune).

Turnyro etapo kaina – 25€*.

Registracija į varžybas priimama el.paštu administracija@kartlandas.lt arba telefonu +370 671 13667.

*Ši kaina bus taikoma tik varžybų etapams, kurie vyks kartodrome „Kartlandas”. Išvykų į kitus kartodromus metu bus taikomas kitas kainoraštis.

[dt_sc_accordion_group]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite lankyti Kartingų mokyklą?”]
Kviečiame visus vaikus norinčius mokytis važiuoti kartingais į kartingų mokyklą. Daugiau apie mokyklą skaityti galite skiltyje – Užsiėmimai. Jei turite klausimų susiekite su mumis! Kontaktai – skiltyje galite parašyti mums žinutę arba paskambinti.
[/dt_sc_toggle_framed]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite tiesiog pasivažinėti kartingais?”]
Atėjo laikas ir jums išbandyti KARTLANDO trasą. Daugiau apie kartodromą informacijos rasite KARTLANDO puslapyje. Arba susisiekite su mumis Kartlando kontaktais.
[/dt_sc_toggle_framed]
[/dt_sc_accordion_group]