• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555

Nuo 2014 metų veikianti kartų mokykla Kaune gali priimti vaikus nuo 7 iki pat 18 metų. Profesionalaus trenerio pagalba tiek patys mažiausi, tiek ir jau pažengę auto sporto ir pramogos mylėtojai turi visas sąlygas ugdyti ir lavinti savo įgūdžius vairuojant.

Ignas PalaimaČia užsiėmimus vaikams veda jau 19 metų autosporte besisukantis lenktynininkas Ignas Palaima, kuris per aktyvią sportininko karjerą jau ne kartą pelnė automobilių ralio ar 1000 km. lenktynių čempiono vardą.

Užsiėmimai:

Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo, susipažinimo su kartu, jo techninėmis savybėmis iki važiavimo specifikos – trajektorijų, taktikos ir teisingo stabdymo, vairavimo kultūros principų.

Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo fizinio pasirengimo apšylant, taisyklingos laikysenos vairuojant kartą, trasos supratimo.  Likusi užsiėmimų dalis skiriama važiavimams, kurių metu siekiame ne tik gerinti trasos įveikimo rezultatus, bet ir pateikti sudėtingesnes situacija, padedančias lavinti mokinių reakciją.

– Varžybos rengiamos vaikams, kaip ugdomoji ir skatinamoji priemonė, leidžianti  pasitikrinti savo įgūdžius, motyvuojanti siekti aukštesnių rezultatų, kartu siekiant sudominti vaikus kartingo sportu.

Trasa ir klasė:

Užsiėmimų teorinė dalis vyksta specialiai tam pritaikytoje klasėje, kurioje yra tiek televizorius vizualinės medžiagos peržiūrai, tiek trasų trafaretai padedantys vaikams mokytis trajektorijų. Praktinė užsiėmimų dalis vyksta mažojoje kartodromo „Kartlandas“ trasoje, kuri ypatingai tinka pradedantiesiems ir didžiojoje trasoje. Pagal galimybes vaikams organizuojamos išvykos į lauko kartodromų trasas.

Užsiėmimai vyksta darbo dienomis, vakarais – iš anksto susiderinus laikus su personalu. Vienos pamokos kaina25 eurai. Į šią kainą įeina teorija ir praktiniai užsiėmimai bei visa pagrindinė įranga.