Nuo 2014 metų veikianti kartų mokykla Kaune gali priimti vaikus nuo 4 iki pat 18 metų. Profesionalaus trenerio pagalba tiek patys mažiausi, tiek ir jau pažengę auto sporto ir pramogos mylėtojai turi visas sąlygas ugdyti ir lavinti savo įgūdžius vairuojant.

Užsiėmimai:

Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo, susipažinimo su kartu, jo techninėmis savybėmis iki važiavimo specifikos – trajektorijų, taktikos ir teisingo stabdymo, vairavimo kultūros principų.

Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo fizinio pasirengimo apšylant, taisyklingos laikysenos vairuojant kartą, trasos supratimo.  Likusi užsiėmimų dalis skiriama važiavimams, kurių metu siekiame ne tik gerinti trasos įveikimo rezultatus, bet ir pateikti sudėtingesnes situacija, padedančias lavinti mokinių reakciją.

– Varžybos rengiamos vaikams, kaip ugdomoji ir skatinamoji priemonė, leidžianti  pasitikrinti savo įgūdžius, motyvuojanti siekti aukštesnių rezultatų, kartu siekiant sudominti vaikus kartingo sportu.

Trasa ir klasė:

Užsiėmimų teorinė dalis vyksta specialiai tam pritaikytoje klasėje, kurioje yra tiek televizorius vizualinės medžiagos peržiūrai, tiek trasų trafaretai padedantys vaikams mokytis trajektorijų. Pagal galimybes vaikams organizuojamos išvykos į lauko kartodromų trasas.

Užsiėmimai vyksta darbo dienomis, vakarais – iš anksto susiderinus laikus su personalu. Kaina mėnesiui – 120 eurų, o mažesniems vaikams, kurie važiuoja puffo kartingais – 160 eurų. Į šią kainą įeina teorija ir praktiniai užsiėmimai bei visa pagrindinė įranga.