Vilniuje vaikus treniruoja Simas Tankevičius ir Martynas Tankevičius – 2014m. įkurtą Lenktynių Linijos komandą atstovaujantys profesionalūs sportininkai ir treneriai. Vos per kelis metus treneriai išaugino 5 čempionus bei 2 vicečempionus. Komanda bendradarbiauja su žinomiausiais pasaulyje kartų bei jiems skirtos įrangos gamintojais BirelART ir Unipro.
2017 metais planuoja dalyvauti visuose penkiuose Lietuvos Kartingo Čempionato etapuose, Baltijos Kartingo bei Prokart Čempionatuose.

Užsiėmimai:

Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo iki važiavimo specifikos – trajektorijos, taktikos ir teisingo stabdymo.

Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo susipažinimo su kartingu, jo techninėmis savybėmis, trasa, o tuomet prasideda važiavimai ir stengiamasi pritaikyti teorines žinias praktikoje.

Varžybos – neatskiriama praktinių užsiėmimų dalis. Kartlando Mokykla kasmet organizuoja vidines vaikų varžybas ir vienintelį Lietuvoje šešių etapų vaikų kartingo turnyrą “Kartlandas MINI CUP”, kuris vyksta bent trijose skirtingose trasose.

Mokykla turi specialiai įrengtą erdvią klasę kartodromo Kartlandas Vilnius patalpose, su televizoriumi bei trasos maketais. Taip pat, mokiniams suteikiama visa reikalinga įranga. O užsiėmimų metu trasoje važiuoja tik mokyklos mokiniai.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę – 4 kartus per mėnesį, vienos pamokos kaina 25 EUR.  Į šią kainą įeina teorijos pamokos ir praktiniai važiavimai.