• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555

Kartlandas racing treniruotėDABAR SPORTINĮ KARTINGĄ GALI IŠBANDYTI IR TU! 

 

„Kartlando mokykla“ kartu su „Kartlandas Racing“ komanda kviečia visus mokyklos mokinius ir tiesiog neabejingus kartingo sportui entuziastus žengti vienu žingsniu į priekį ir susipažinti su sportiniu kartingu. Prie „Kartlandas Racing“ komandos treniruotės prisijungti galės visi šios sporto šakos aistruoliai ar tiesiog naujų potyrių ieškotojai. O galbūt tai galės tapti puikia dovana benzinu alsuojančiam draugui/draugei ar kitam artimajam.

Tavęs lauks visa diena treniruočių su komanda, jau paruošta įranga ir instruktažas bei patarimai. Žinoma, nepamirškime ir laiko su bendraminčiais. Todėl, jei viskas jau išbandyta, o norisi vis dar tobulėti – ši treniruotė bus puiki proga išeiti iš savo komforto zonos.

Dėl detalesnės informacijos ir rezervacijų kviečiame susisiekti kontaktais  +370 699 43651

Daugiau apie projektą ir komandą rasite – LIETUVOS MĖGĖJŲ KARTINGO AKADEMIJA

Kartlandas Racing kuponas