Kartlandas racing treniruotėDABAR SPORTINĮ KARTINGĄ GALI IŠBANDYTI IR TU! 

 

„Kartlando mokykla” kartu su „Kartlandas Racing” komanda kviečia visus mokyklos mokinius ir tiesiog neabejingus kartingo sportui entuziastus žengti vienu žingsniu į priekį ir susipažinti su sportiniu kartingu. Prie „Kartlandas Racing” komandos treniruotės prisijungti galės visi šios sporto šakos aistruoliai ar tiesiog naujų potyrių ieškotojai. O galbūt tai galės tapti puikia dovana benzinu alsuojančiam draugui/draugei ar kitam artimajam.

Tavęs lauks visa diena treniruočių su komanda, jau paruošta įranga ir instruktažas bei patarimai. Žinoma, nepamirškime ir laiko su bendraminčiais. Todėl, jei viskas jau išbandyta, o norisi vis dar tobulėti – ši treniruotė bus puiki proga išeiti iš savo komforto zonos.

Dėl detalesnės informacijos ir rezervacijų kviečiame susisiekti kontaktais  +370 699 43651

Daugiau apie projektą ir komandą rasite – LIETUVOS MĖGĖJŲ KARTINGO AKADEMIJA

Kartlandas Racing kuponas