Vasario 18 dieną, Kaune įsikūrusiame „Kartlando” kartodrome pralėkė jau trečiasis „Kartlandas MINI CUP” 2017-2018 etapas. Šį kartą prie varžybų starto  stojosi 13 „GO” ir 12 „MINI” klasių dalyvių. Vaikų šį kartą laukė kiek modifikuota kartodromo trasa, leidusi parodyti ne tik gebėjimą važiuoti greitai, bet ir pasirenkant tinkamiausias trajektorijas.

Kaip jau įprasta varžybos buvo atidarytos linkint sėkmės vaikams bei paskatinant tėvelius palaikyti savo atžalas siekti užsibrėžtų tikslų. Žinoma, prieš startą treneriai Ignas Palaima ir Martynas Tankevičius suteikė konsultacijas. Po jų organizatoriai nieko nelaukdami skelbė varžybų kvalifikacijos startą, kurios metu „Kartlando mokyklos” mokiniai siekė įveikti greičiausią trasos ratą. „Go” klasėje geriausių rezultatų pasiekti pavyko – Viliui Reškevičiui, kuris vienintelis savo klasėje trasos ratą įveikė greičiau nei per 24 sekundes. Jo laikas – 23.919s. „MINI” klasėje greičiausias buvo Linas Volungevičius, kuris taip pat vienintelis peržengė 24 sekundžių ribą ir trasą įveikė per 23.895s.

Po kvalifikacijos dalyviai buvo suskirstyti į grupes pusfinalio startui, kurios tokios pat išliko iki pat finalinių važiavimų. Tačiau 1 vietą B pogrupiuose užėmę dalyviai turėjo teisę spręsti ar nori varžybas tęsti savo grupėje startuojant iš pirmosios vietos ar siekiant tobulėti varžytis su stipresnių dalyvių pogrupiu startuojant iš paskutinės. Tokia galimybė užėmus pirmas vietas šį kartą teko Gerdui Zanevui („MINI” klasė) ir Kristupui Čypliui („GO” klasė). Abu mokiniai nusprendė išbandyti savo jėgas stipresniųjų pogrupiuose ir finale startavo iš galo.

Finaliniuose važiavimuose intrigos taip pat netrūko. Kardinalių pokyčių po starto buvo galima tikėtis A pogrupiuose, kuriuose varžėsi daugiau dalyvių. Ir nors B grupėse lyderiai nesikeitė, tačiau tiek „MINI”, tiek „GO” klasėse finišo rezultatus iš anksto numatyti nebuvo lengva. Vis tik po 15 minučių pozicinių važiavimų trečiojo etapo lyderiai buvo aiškūs. „MINI” klasėje užtikrintai pirmą vietą iškovojo Linas Volungevičius, tuo pat metu „GO” klasėje šį kartą lyderės titulą pelnė Neila Stonkutė, startavusi iš trečios vietos.

TREČIOJO ETAPO REZULTATAI:

„GO” klasė. Finalas A:
Kartlandas MINI CUP 21 vieta – Neila Stonkutė;
2 vieta – Vilius Reškevičius;
3 vieta – Rojus Kunigėlis;

„GO” klasė. Finalas B:
1 vieta – Vytas Mankevičius;
2 vieta – Matas Ulevičius;
3 vieta – Nida Grabliauskaitė;

„MINI” klasė. Finalas A:
1 vieta – Linas Volungevičius;
2 vieta – Aironas Dapkevičius;
3 vieta – Simas Veršickas;

„MINI” klasė. Finalas B:
1 vieta – Simonas Šileika;
2 vieta – Rapolas Urbonavičius;
3 vieta – Rytis Nasevičius.

Bendrą turnyrinę lentelę rasite – ČIA.

Po varžybų visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o prizininkai etapo taurėmis. Sekantis „Kartlandas MINI CUP” etapas vyks kovo 25 dieną, „Kartlandas Vilnius” kartodrome.