LMKA by KartlandasLietuvos mėgėjų kartingo akademija (LMKA) – kartingo projektas, kurio tikslas populiarinti kartingo sportą Lietuvoje organizuojant mono klasės varžybas ir stovyklas vaikams, jaunimui ir suaugusiems prieinamomis kainomis. 

Kartingo sporto komandos „Kartlandas Racing” iniciatyva kilęs projektas Lietuvoje atveria dar didesniam ratui kartingo entuziastų galimybes varžytis profesionaliai, o kartu ir jau spėjo tapti dar vienu papildomu laipteliu „Kartlando mokyklos” mokiniams  mokantis įvaldyti kartingo meną. 

Prie šio projekto visiškai laisvai gali prisijungti visi mąstantys apie kartingo sporto varžybas, o projekto turinys orientuotas ne tik į varžymąsi, bet ir tobulėjimą, mokymąsi, nes susideda iš treniruočių, stovyklų su profesionaliais treneriais ir varžybų komplekso. 

LIETUVOS MĖGĖJŲ KARTINGO AKADEMIJĄ SUDARO ŠIOS KATEGORIJOS:

CRG-BRIGGS JUNIOR – dalyvių amžius nuo 11 metų iki 16 metų.
CRG-BRIGGS MASTER – dalyvių amžius nuo 16 metų.
OPEN-BRIGGS – dalyvių amžius nuo 11 metų.                                                                      
MINI-BRIGGS – dalyvių amžius nuo 6 metų.

Šis projektas leidžia lygiomis, prieinamomis sąlygomis ir be didžiulio techninio pasirengimo mėgėjams žengti vienu žingsniu arčiau profesionalaus kartingo sporto, o įrangos įsigijimo klausimu pasirūpinti padės pats organizatorius. Tad pirmas ir pagrindinis dalykas prisijungimui, kurio reikia – noras ir motyvacija. Susisiekime ir raskime kelią į kartingo sportą kartu.

Daugiau apie projektą, įrangą ir čempionatą informacijos rasite čia – Lietuvos mėgėjų kartingo akademija

Tel. Nr. pasiteiravimui ir norintiems prisijungti +370 657 77 172 (Edvardas)

Projekto naujienas sek – LMKA by Kartlandas Briggs.  

lietuvos megeju kartingo akademija