28Kov
2017
0
Kartlandas Mini cup

Trečiajame „Kartlandas Mini CUP“ etape Kaune – vilniečių pergalė

Jau trečią kartą šiais metais surengtame vieninteliame Lietuvoje vaikų kartingo turnyre „Kartlandas Mini CUP’17“ sekmadienio popietę praleisti susirinko beveik 30 jaunųjų kartingo mėgėjų. Pramoginiais kartais besitreniruojantys mokiniai iš „Kartlando mokyklų“ Kaune ir Vilniuje, varžybų metu išmėgino specialiai varžyboms parengtą trasą, kartu praktiškai pritaikė užsiėmimų metu įgytas žinias, pasigerino savo asmeninius rezultatus.

Kartingu mokykla Kaune ir VilniujeKaip ir kiekvieno etapo metu, taip ir šį kartą vaikų laukė 3 etapų varžybos, kurių metu turėjo ne tik įveikti kvalifikaciją, bet ir parodyti sugebėjimus varžytis poziciniuose važiavimuose. Dar labiau patobulėjusiame vaikų turnyre organizatoriai su treneriais paruošė ir naujas varžybų taisykles, pagal kurias varžymąsis pareikalavo jau kiek daugiau mąstymo trasoje ir ne vien tik greito rato įveikimo laiko. Tad trečiąjame etape Kauno ir Vilniaus treneriai Ignas Palaima ir Simas Tankevičius ne tik tikrino žinias, bet kartu vaikams padėjo išmokti ir naujų dalykų. 

Kadangi, vienas iš pagrindinių dalykų, kurio tikimasi išmokyti vaikus užsiėmimų metu yra vairavimo kultūra ir saugaus vairavimo suvokimas, už neleistinus veiksmus trasoje buvo skiriamos pozicinės nuobaudos, kurių per varžybas buvo vos keletas. 

Po beveik 5 valandas trukusių vaikų kartingo varžybų Kauno „Kartlande“ jau buvo galima paskelbti trečiojo etapo nugalėtojus savo klasėse: „Mini“ (vaikai besivaržantys Mini kartais vaikams nuo 6 iki 10 metų) ir „Go“ (vaikams, besivažantiems leisure tipo suaugusiųjų kartais). Šį kartą čia didžiausia sėkmė abiejose klasėse nusišypsoje Vilniaus „Kartlando mokykloje“ besitreniruojantiems mokiniams Vincentui („Mini“) ir Lukui („Go“). „Mini“ klasė pasižyminti savo dalyvių gausa buvo suskirstyta  dar į tris finalines grupes: A,B ir C, pagal šių stirpumą. Rezultatai abiejose klasese po varžybų atrodė taip: 

Kartlando mokykla „MINI“ KLASĖ:

FINALAS A: 

 • 1 vieta – Vincentas Labanauskas;
 • 2 vieta – Nojus Grigaravičius;
 • 3 vieta – Karolis Lelešius;

Kartlando mokykla

FINALAS B: 

 • 1 vieta – Markas Usevičius;
 • 2 vieta – Aironas Dapkevičius;
 • 3 vieta – Matas Zavarskis;

FINALAS C: 

Kartlando mokykla

 • 1 vieta – Tadas Lizaitis;
 • 2 vieta – Nida Grabliauskaitė;
 • 3 vieta – Linas Volungevičius;

Kartlando mokykla „GO“ KLASĖ:

 • 1 vieta – Lukas Sabalis;
 • 2 vieta – Rojus Kunigėlis;
 • 3 vieta – Vilius Reškevičius. 

 

Finišavus visiems „Kartlandas Mini CUP’17“ turnyro etapams ir susumavus taškus bendroje turnyrinėje lentelėje „Mini“ ir „Go“ klasių nugalėtojai bus apdovanoti „Autodina racing“ ir „Lenktynių linijos“ įsteigtais prizais . Nugalėtojai turės galimybę pasipuošti nauju kombinezonu arba treniruotis su savo srities profesionalais sportiniu kartu. Kitam etapui organizatoriai mokinius jau kvies rinktis vienoje iš Lietuvoje esančių lauko trasų, tačiau kol kas dar neatskleidžia visų detalių apie ketvirtąjį varžybų etapą.

Kartlandas Mini CUP'17Bendrą turnyrinę lentelę galite rasti čia: Kartlandas Mini CUP 2017 turnyro rezultatai. 

Nuotraukų galerija  – „Kartlandas Mini CUP’17“ 3 etapas.