Pirmąjį naujųjų metų sekmadienį „Kartlando mokykla” pasitiko kaip niekada azartiškai ir energingai. Gabiausi Kauno ir Vilniaus padalinių mokiniai susirungė antrajame vaikų kartingo turnyro „Kartlandas MINI CUP 2018” etape.

Šį kartą prie starto linijos dalyviai buvo laukiami Vilniuje įsikūrusiame „Kartlande”, kur jų energijos ir žinių pareikalavo kvalifikaciją, pusfinalį ir finalą aprėpęs varžybų formatas. Iš viso startavo 13 MINI klasės (besivaržančių mini kartais) ir 14 GO klasės (besivaržančių suaugusiųjų kartais) dalyvių.

Iš pradžių kiekvieno dalyvio laukė 7 minučių kvalifikacija, kurioje kiekvieno tikslas buvo greičiausiai pasiektas trasos įveikimo laikas. Šį kartą MINI klasėje  geriausią laiką parodė Vincentas Labanauskas 30,715s. Nuo jo labai neženkliai atsiliko Nojus Grigaravičius, pasiekęs 30.863s. laiką ir Dovydas Adomavičius, pasiekęs 31.522s. GO klasėje greičiausi buvo Vilius Reškevičius – 31.229s., Rojus Kunigėlis – 31.364s. ir trečias likęs Karolis Smalskas – 31.441s. Toliau visi dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius A ir B, kuriuose varžėsi jau tik poziciniuose važiavimuose. Tiesa, vyresniųjų klasei treneriai atskirai dar buvo parengę papildomą važiavimo sąlygą – JOKER ratus, kurių GO klasės dalyviai turėjo įveikti po du tiek pusfinalio, tiek finalo važiavimuose.

Po nuožmių finalų vaikai jau galėjo ramiai laukti galutinių rezultatų ir vyr. teisėjo ir trenerių Igno Palaimos, bei Simo ir Martyno Tankevičių pastebėjimų. Kaip ir patys treneriai kalbėjo – varžybos pareikalavo nemažai ištvermės, tačiau vaikams gan neblogai pavyko susitvarkyti su užduotimis bei sklandžiai finišuoti. Rezultatai antrajame etape pasiskirstė šia tvarka:

Kartingu mokykla - Kartlando mokykla MINI klasė. A grupė:
1. Vincentas Labanauskas;
2. Nojus Grigaravičius;
3. Aironas Dapkevičius;

MINI klasė. B grupė:
1. Gerdas Zanevas;
2. Simonas Šileika;
3. Hubertas Budvytis;

GO klasė.  A grupė:
1. Karolis Smalskas;
2. Vilius Reškevičius;
3. Mantas Samulionis;

GO klasė.  B grupė:
1. Kristupas Čiplys;
2. Dovydas Burduli
s;
3. Matas Ulevičius.

Visus dalyvius treneriai apdovanojo atminimo medaliais, o grupių nugalėtojus prizinėmis taurėmis. Trečiajam turnyro etapui dalyviai rinksis Kaune – vasario 18 dieną.

Bendrą turnyrinę lentelę po dviejų etapų rasite čia – 2018 metų turnyrinė lentelė.