Į kartodromų trasas grįžta jaunieji „Kartlando mokyklos” lenktynininkai ir visų taip laukiamas „Kartlandas Mini CUP” čempionatas. Po beveik pusmečio pertraukos čia savo teorines žinias ir įgūdžius galės išmėginti tiek pažengę, tiek neseniai prie mokyklos prisijungę mokiniai. 

5 etapai ir 3 trasos

Kaip ir derama, turnyrą sudarys net 5 etapai, kurių metu mokiniai tarpusavyje varžytis galės trijose kartodromų trasose. Numatyta surengti po 2 etapus „Kartlandas Kaunas” ir „Kartlandas Vilnius” vidaus kartodromuose. Finalinis etapas šį kartą turėtų persikelti į vieną iš Lietuvos lauko kartodromų. Kartingų mokykla vaikams

Turnyro tvarkaraštis: 

1 etapas – lapkričio 19 diena (Kaunas)
2 etapas – sausio 7 diena (Vilnius)
3 etapas – vasario 18 diena (Kaunas)
4 etapas – kovo 25 diena (Vilnius)
5 etapas – gegužės 13 diena (lauko kartodromas)

Formatas ir dalyviai: 

Kaip ir įprasta „Kartlandas Mini CUP” turnyre galės dalyvauti TIK „Kartlando mokyklų” Kaune ir Vilniuje mokiniai, kurie bus diferencijuojami dviejose klasėse – MINI ir GO. MINI klasę sudarys vaikai važiuojantys mini kartingais, tuo tarpu GO klasėje varžysis jau suaugusiųjų kartingus valdantys mokiniai. Kiekvieno etapo varžybos susidarys iš 3 dalių: kvalifikacijos, pusfinalio ir finalo

Varžybų formatas: 

  • Kvalifikacija (trukmė – 7 minutės)
  • Pusfinalis (trukmė – 10 minučių/dalyvauja visi, dalyviai išskirstomi pagal kvalifikacijos rezultatus)
  • Finalas (trukmė – 15 minučių/dalyvauja visi, dalyviai išskirstomi pagal pusfinalyje užimtas pozicijas į grupes nuo aukščiausios ir žemiausios pozicijos)

Varžybų taisyklės pristatomos bus atskirai užsiregistravusiems ir prieš varžybų startą. 

I-ojo etapo informacija ir registracija: 

  • Etapo data: lapkričio 19 diena
  • Starto laikas: 10:00! Nuo 9:00 iki 10:00 rengiamos laisvos treniruotės;
  • Trasa: Kartlandas Kaunas – Drobės g. 62, Kaunas. 
  • Kaina: 45 eur. (į šią kainą neįeina laisvosios treniruotės); 
  • Dalyviai: TIK mokyklos mokiniai, gavę trenerio patvirtinimą; 
  • Registracija: visiems dalyviams yra būtina išankstinė registracija iki lapkričio 15 dienos imtinai. Vėliau registracijos priimamos nebus. Registruotis dalyviai gali užpildę šią anketą – REGISTRACIJA
  • Apdovanojimai: prizinės pozicijos bus apdovanojamos taurėmis, visiems dalyviams bus įteikiami dalyvio medaliai. 

Visus etapo atnaujinimus sekite „Kartlando mokykla“ facebook paskyroje. 

Teirautis galite telefonu Kaune +370 696 10555 arba Vilniuje +370 626 33555 ir el. paštu – info@kartlandas.lt 

Iki susitikimo lapkričio 19 dieną!