• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
13Spa
2016
0

„Kartlandas Mini CUP“ finalinis etapas vyks namų trasoje

Viskas, kas turi pradžią – turi ir pabaigą. Taip būtų galima pasakyti apie kovo 12 dieną startavusį Kartlandas Mini CUP“ vaikų pramoginio kartingo turnyrą, kuris jau spalio 23 dieną kirs finišo tiesiąją. Bet kur kas linksmiau apie tai, nes kaip sakoma, vienos durys užsidaro, kitos atsiveria, o ir finišo laukiantis turnyras jo dalyviams – „Kartlando mokyklėlės“ mokiniams – atnešė ne vieną naudą.

Per 5  turnyro etapus dalyviai turėjo galimybę išmėginti tris skirtingas trasas – viena jų ir lauko. Bet, gana kelionių – metas grįžti į turnyro starto vietą – vidaus patalpų kartodromo Kaune,  „Kartlandas“ trasą. Būtent čia bus pamota turnyro finišo vėliava ir įteikti apdovanojimai 6-ojo etapo, bei turnyro nugalėtojams.

Vaikų pramoginio kartingo turnyras "Kartlandas Mini CUP"

Vaikų pramoginio kartingo turnyras „Kartlandas Mini CUP“

Paskutiniame turnyro etape, kaip jau ir įprasta, gali dalyvauti visi „Kartlando mokyklėlės“ mokiniai užsiregistravę iki nurodytos datos. Tad, daugiau informacijos apie Kartlandas Mini CUP“ 6-ąjį etapą žemiau:

  • Data: 2016 m. spalio 23 diena (sekmadienis);
  • Laikas: 10 val. (papildomai treniruotis dalyviai galės nuo 9 val.);
  • Trasa: „Kartlandas“ (Drobės g. 62, IV aukštas, Kaunas);
  • Dalyviai: „Kartlando mokyklėlės“ mokiniai;
  • Kaina: 25€.

Užsiregistruoti į „Kartlandas Mini CUP“, 6-ąjį etapą galite telefonu +370 658 69438 arba el.paštu – administracija@kartlandas.lt.

Kartu visiems smalsaujantiems bei sekantiems savo rezultatus pridedame turnyrinę lentelę. Ją rasite paspaudę šią nuorodą – Turnyrinė lentelė

Informacija ir varžybų atnaujinimus galite sekti mokyklėlės Facebook paskyroje – Kartlando Mokyklėlė.