• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
08Rgs
2016
0

Kartlando mokyklėlės užsiėmimai jau ir Vilniuje

Visų laukiama „Kartlando mokyklėlė“ savo durys jauniesiems kartingo entuziastams atvėrė ir „Kartlandas Vilnius“ kartodrome. Rugsėjo 5-ą dieną startavę užsiėmimai sulaukė gausaus būrio vaikų ir jų tėvėlių su nekantrumu laukusių, kada galės pamatyti kaip viskas vyksta iš arti.

IMG_2526Pirmadienį įvykusioje pirmojoje „Kartlando mokyklėlės“ Vilniuje treniruotėje vaikus pasitiko savo srities profesionalai ir patyrę kartingistai – treneriai – Simas ir Martynas Tankevičiai. Būtent jiems buvo patikėta imtis jaunųjų karingo aistruolių auklėjimo. Ir nors pirmoji pamokėlė kiek nedrąsi, tačiau treneriai nieko nelaukę ėmėsi iniciatyvos ir ilgoms kalboms laiko neeikvojo. Susipažinimą perkėlė į trasą, kur kiekvieno gebėjimus patikrino praktiškai.

Simas ir Martynas – daugkartiniai Lietuvos, Baltijos šalių čempionai užsiima vaikų mokymu nuo 2010 metų ir jau yra išauginę ne vieną čempioną ir prizininką. To tikisi ir čia. Treneriai viliasi, kad sudomins vaikus pasirinkti kartingo sporto kelią ar bent jau galės perteikti naudingas pamokas, praversiančias gyvenime tiek kasdienėse situacijose, tiek ir varžantis.

Kiekvienai pamokėlei treneriai yra numatę skirtingas veiklas ir neleis laiko leisti veltui. Pamokėlę sudarys apšilimas, teorinė dalis, važiavimai ir konsultacijos po jų, bei bendras visos pamokėlės aptarimas. Bus nevengiama ir sudėtingesnių, netikėtų situacijų pateikimo, kurios lavintų vaikų reakciją bei greitą orientaciją, susitelkimą.

Dalyvauti užsiėmimuose vaikai galės jau nuo 4-5 metų, o perėję parengiamąją dalį ir dalyvauti kartodromo rengiamose kartingo varžybose.

IMG_2304Registruotis į užsiėmimus ar teirautis daugiau dėl pamokėlių galima toliau nurodytais kontaktais: 

  • Telefonu – +370 626 33555
  • El. paštu – vilnius@kartlandas.lt