• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
29Kov
2016
0

Kartlandas Mini CUP – registracija į II-ą etapą atidaryta!

Neseniai su trenksmu startavęs pirmasis vaikų pramoginių kartingų turnyras „Kartlandas Mini CUP“ jau ruošia ratus antrajam turnyro etapui. Pirmajame etape sulaukę net 26-ių jaunųjų „Kartlando mokyklėlės“ pilotų, šį kartą tikimės ne mažesnio vaikų užsivedimo. Todėl, nieko nelaukdami skelbiame „Kartlandas Mini CUP“, II-ojo etapo registracijos pradžią.

Pirmojo etapo metu apšilę „Kartlando“ trasoje ir susipažinę su varžybų principais, antrojo metu užtvirtinsime savo žinias čia pat, kad į lauko trasą galėtume iškeliauti užtikrinti ir pasitikintys savimi.

Mini-cup-2Svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti:

  • Vieta – vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas“ (Drobės g. 62, IV aukštas);
  • Data – 2016-04-09 (šeštadienis);
  • Laikas – 9:00;
  • Varžybų dalyviai – „Kartlando mokyklėlės“ mokiniai;
  • Varžybų kaina – 25€.

Užsiregistruoti į „Kartlandas Mini CUP“, II-ąjį etapą galite telefonu +370 671 13667 arba el.paštu – administracija@kartlandas.lt.

Kartu visiems smalsaujantiems bei sekantiems savo rezultatus netrukus pridėsime ir bendrą turnyrinę lentelę.