Į Vilniaus vidaus patalpų kartodromą “Kartlandas” atkeliauja pirmosios čia įsikūrusios “Kartlando mokyklos” varžybos. Jau gruodžio 18 dieną prie starto linijos rykiuosis jauniausieji kartodromo lankytojai, kurie galės ne tik šventiškai pasivaržyti, bet ir pasitikrinti savo įgūdžius po 3 mėnesius trukusių užsiėmimų su mokyklos treneriais.

Nors tai ir nebus įskaitinės ar turnyrinės varžybos, tačiau tai bus puiki proga kartu visoms grupėms susitikti prieš didžiąsias metų šventes ir draugiškai “pasimatuoti” kartingais. Na, o pirmajam tokiam susibūrimui treneriai Martynas Tankevičius, Simas Tankevičius ir Laurynas Razas jau yra parengę varžybų formatą ir prie jo prisijungti kviečia tiek pačius mažiausius (4-6 metų) mokinius, tiek ir vyresniuosius.

Daugiau apie varžybas:

Data: Gruodžio 18 diena (sekmadienis).
Laikas: 9:00 – laisvosios treniruotės* (visi norintys galės pasitreniruoti papildomai), 10:00 – varžybų startas.
Trasa – “Kartlandas Vilnius” – Parodų g. 1, Vilnius.
Dalyviai Vilniaus “Karlando mokyklos” mokiniai.
 

užsiėmimai vaikams vilniujeVaržybų formatas (mini ir vyresnių klasėje):

  • Treniruotė/Kvalifikacija – 7 minutės.
  • Pusfinalis – 7 minutės.
  • Finalas – 7 minutės.

Kaina: 30 eur.

Puffo kartingo pilotai varžysis šiuo formatu:

  • Treniruotė/Kvalifikacija – 7 minutės.
  • Finalas – 7 minutės.

Kaina puffo klasėje: 25 eur.

BŪTINA REGISTRACIJA. Registruotis galima iki gruodžio 14 dienos imtinai, pranešus vaiko vardą/pavardę ir amžių bendruoju numeriu +370 626 33555. 

*Laisvosios treniruotės – visi norintys pasitreniruoti papildomai, tai galės daryti iki varžybų starto. 10-ies minučių važiavimo kaina “Kartlando mokyklos” mokiniams – 10€.

Visą aktualią informaciją taip pat galite sekti ir mūsų facebook paskyroje: Kartlando mokykla