• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
21Gru
2016
0
užsiėmimai vaikams vilniuje

„Kartlando mokykla“ Vilniuje surengė pirmąsias vaikų kartingo varžybas

Vilniuje įsikūręs antrasis „Kartlando mokyklos“ padalinys gruodžio 18 dieną surengė pirmąsias draugiškas kartingų varžybas savo mokiniams. Sekmadienio rytą į „Kartlandas Vilnius“ kartodromą sugūžėjo net 21 pasivaržyti norintis mokyklos mokinys.

kartingai vaikams vilniuje„Kartlando mokyklos“ veikla Vilniuje vystoma dar tik nuo rugsėjo mėnesio, tačiau čia jau būriuojasi ne maža kartingistų nuo 4 ik 18 metų grupė, besitobulinanti savo įgūdžius valdant kartingą. Tad atėjus šventėms vienas iš mokyklos trenerių – Martynas Tankevičius iniciavo idėją parengti jauniausius kartodromo pilotus varžyboms ir taip paskatinti juos dar labiau tobulėti.

Nesudėtingo formato varžybose sekmadienį varžėsi tiek patys mažiausi 4-6 metų kartingistai, tiek ir jau vyresni – mini klasės (vaikų nuo 7 metų) dalyviai. Jų laukė kvalifikacinis, pusfinalio ir finalinis važiavimai. Visi buvo pasirengę  važiavimai laikui, tačiau greičiausiųjų pogrupiui treneris jau buvo paruošęs kiek sudėtingesnę užduotį – pozicinį finalo važiavimą. Ir nors tai buvo pirmasis varžybinis vaikų startas, tačiau su pateiktomis užduotimis vaikams pavyko susitvarkyti puikiai. 

Kartu vaikai sudalyvavo ne tik varžybose, bet ir prisidėjo prie „Kartlando“ organizuojamos labdaringos akcijos paremiant „Penktos kojos“ gyvūnų prieglaudą. Už savo simbolines aukas vaikai galėjo išsirinkti po saldžią dovaną su staigmena ir laimėti kartodromo skiriamus prizus (pošalmius, nemokamus važiavimus, papildomas važiavimo minutes ir t.t.).

Visgi, pagrindinis tikslas buvo varžybos ir sėkmingas jų finišas. Kaip ir mokyklos treneris Martynas Tankevičius apdovanojimų metu teigė: „Šioms varžyboms buvo išsikelti trys tikslai: pasigerinti savo jau pasiektą rezultatą, visiems finišuoti ir praleisti laiką kartu“. Konkurencija čia nebuvo svarbi. Tad galima teigti, kad vaikams vienaip ar kitaip, bet tikslus pavyko pasiekti. O kaip paskata tapo ir visiems trenerių įteikti apdovanojimai.

Nugkalėdinė akcija Kartlandasalėtojų pozicijos: 


Puffo klasė:

1 vieta – Erikas Kazakevičius;
2 vieta – Oliver Juralevič;
3 vieta – Alex Martin Juralevič;

Mini klasė:
Finalas A:
1 vieta – Lukas Sabalis;
2 vieta – Eduardas Galvonas;vaikų užsiėmimai vilniuje
3 vieta – Vilius Pranulis;

Finalas B:
1 vieta – Erikas Cimoševskis;
2 vieta – Ilja Sepov;
3 vieta – Herkus Pėstininkas;

Finalas C:
1 vieta – Rapolas Urbanavičius;
2 vieta – Markas Pėstininkas;
3 vieta – Eric Juralevič;

Po naujųjų metų mokiniai jau galės prisijungti prie antrą kartą organizuojamo bendro Kauno ir Vilniaus mokyklų projekto „Kartlandas Mini CUP“ ir kartu pasivaržyti su „Kartlando mokyklos“ Kaune mokiniais. Pirmas varžybų etapas numatomas sausio 8 dieną, Kaune. Detalesnę informaciją tėvai galės rasti puslapyje ir bendroje tėvų konferencijoje.

Daugiau nuotraukų rasite čia: 

no images were found