• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
03Sau
2017
0

Kartlandas Mini CUP 2017. Vilniaus ir Kauno mokyklos jungiasi.

Treniruotės vaikams KauneNauji metai – naujos pradžios – naujos patirtys. Ir naujai startuojantis „Kartlandas Mini CUP 2017“ vaikų kartingo turnyras. Jau sausio 8 dieną  Kaune įsikūrusiame „Kartlando“ kartodrome bus pamota turnyro starto vėliava, o prie starto linijos rikiuosis tiek Kauno, tiek Vilnius mokyklų mokiniai. Tad apžvelkime ką žada atsinaujinęs „Kartlandas Mini CUP 2017“ turnyras? 

5  turnyro etapai nuo sausio iki gegužės mėnesio ir skirtingos trasos: Kartlando Kaune ir Vilniuje kartodromuose, galimybė apsilankyti viename iš lauko kartodromų trasų, intriguojantis formatas ir bendra visų etapų įskaita, kiekvienos grupės apdovanojimai ir staigmenos čempionato uždarymo etape. Na, ir, žinoma teisėjų komanda, kuri rūpinsis varžybų taisyklėmis.  Ir tai tik kelios detalės, kurių gali tikėtis turnyro dalyviai.

Vaikų treniruotės Kaune ir VilniujeTrumpai apie pirmąjį varžybų etapą: 

  • Data: Sausio 8 diena
  • Startas – 10:30 val. Laisvosios treniruotės startuoja nuo 9:00. 
  • Varžybų trasa – Kartlandas KaunasDrobės g. 62, Kaunas. 
  • Formatas: kvalifikacija + pusfinalis + finalas.
  • Kaina – 35 eur. 
  • Dalyviai: esami „Kartlando mokyklų“ Kaune ir Vilniuje mokiniai

Registruotis į I-ąjį turnyro etapą galima el. paštu info@kartlandas.lt arba bendraisiais telefono numeriais +370 626 33555 (Vilniuje) ir +370 696 10555 (Kaune).  

Atnaujinimus apie I-ąjį  turnyro etapą galite rasti ir mūsų Facebook paskyroje Kartlando mokykla.