• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
04Sau
2017
0
Autodina

„Kartlandas Mini CUP 2017“ turnyro mini klasės nugalėtojui – OMP kombinezonas

OMP prizas - KartlandasOMP kombinezonas KartlandasSekmadienį prasidėsiantis „Kartlandas Mini CUP 2017“ vaikų kartingo turnyras atsinaujino. O organizatoriais ir „Kartlando“ partneriai bei turnyro draugai turi parengę ir ne vieną staigmeną ištikimiausiems turnyro dalyviams ir prizininkams. Vienas jų – „OMP“ kombinezonas vienam iš „Mini“ klasės nugalėtojų. 

Bene, greičiausią turnyro „Mini“ dalyvį tokia staigmena nudžiugins didelę patirtį automobilių sporte turintys „Autodina racing“. Gerai žinomų gamintojų produkciją išbandęs ir galintis ją pasiūlyti savo klientams „Autodinos“  kolektyvas noriai sutiko apvilkti ir vieną iš turnyro „Mini“ klasėje besivaržančių dalyvių, o kartu paskatinti ir visus vaikus nuosekliai dalyvauti varžybose ir vis labiau tobulintis bei stengtis treniruočių metu. Tad paskata yra. Ir tai toli gražu ne vienintelė staigmena, kuri laukia turnyre dalyvausiančių „Kartlando mokyklų“ Kaune ir Vilniuje mokinių.