• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
06Sau
2017
0
Lenktynių-linija 2

„Kartlandas Mini CUP 2017“ GO klasės nugalėtojui – treniruotė su „Lenktynių linija“

Vaikų treniruotės - Lentkynių linija Tapti profesionaliu lenktynininku vien talento nepakanka – tam būtinas pasirengimas ir kokybiškos treniruotės. Tad jau šį sekmadienį startuosiančio „Kartlandas Mini CUP 2017“ vaikų kartingo turnyro nugalėtojas turės galimybę treniruotis su savo srities profesionalais „Lenktynių linija“. 

„GO“ klasės nugalėtojas finišavus turnyrui bus apdovanotas individualia treniruote kartingu su profesionalia kartingo sporto komanda „Lenktynių linija“. Skatindami vaikų užimtumą ir ugdydami lenktyniavimo bei karto valdymo sugebėjimus, komandos treneriai suteiks progą išmėginti sportinio karto galimybes ir įgauti papildomų patirčių. Treniruotis nugalėtojas vyks į vieną iš Lietuvoje esančių lentynių trasų, kurioje vyksta ir Lietuvos kartingo čempionatai. 

Pirmasis „Kartlandas Mini CUP 2017“ turnyro etapas vyks sausio 8 dieną (sekmadienį) nuo 10:30 vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“, adresu Drobės g. 62, Kaune.