• Skambinkite : Kaunas - +370 696 10555, Vilnius + 370 626 33555
10Sau
2017
0

„Kartlandas Mini CUP 2017“ dalyviai pradeda varžybų maratoną

Sausio 8 dieną į atsinaujinusį „Kartlandas Mini CUP 2017“ vaikų kartingo turnyrą susirinko būrys mokinių  iš Kauno ir Vilniaus „Kartlando mokyklų“. Nors Kauno mokinių būrys ir ženkliai lenkė vilniečius, tačiau vis labiau tarp besitreniruojančių vaikų populiarėjantis turnyras traukia nepraleisti šios unikalios galimybės ne tik mėgstančius varžytis, bet ir norinčius labiau lavinti savo vairavimo įgūdžius. 

Vaikų kartingo varžybos KartlandasNuo ankstaus ryto su tėvais atvykusius mokinius pasitiko Kauno mokyklos treneris – lenktynininkas Ignas Palaima ir Vilniaus mokyklos treneriai – kartingo čempionai Martynas ir Simas Tankevičiai. Ir nors dar penktadienį vaikai su treneriu galėjo papildomai pasitreniruoti, sekmadienį po trasos pakeitimo mokiniai nepraleido progos dar kartą pasitikrinti savo galimybes jau atnaujintoje lenktynių trasoje. 

Vaikams apšilus metas buvo paskelbti oficialią turnyro, kartu ir etapo, pradžią. Sveikinimo žodis šį kartą buvo suteiktas mokyklų treneriams Ignui ir Martynui. Po sveikinimų vaikai jau ruošėsi startui. Startavo net du „Mini“ klasės ir vienas „Go“ klasės pogrupis. Po kvalifikacijos geriausias rezultatas, o kartu ir aukščiausia pusfinalio starto pozicija („Mini“ klasė) atiteko praėjusių metų turnyro nugalėtojui – Nojui Grigaravičiui. Jis vienintelis peržengė 23 sekundžių ribą ir pasiekė 22,856s. trasos įveikimo laiką. Į greičiausių trejetuką pateko ir turnyro senbuviai Karolis Lelešius ir Patrikas Globys. „Go“ klasės lyderių pozicijos po kvalifikacijos atiteko Viliui Reškevičiui (22,484s.), Mantui Samulioniui (22,534s.) ir Karoliui Smalskui (22,601s.). 

Poziciniuose pusfinaliuose ir finaluose įveikto rato laikas nebebuvo toks svarbus. Čia vaikų laukė rimta užduotis – išlaikyti turimas pozicijas ir atsikovoti kuo aukštesnes. Tikslas buvo finišuoti pirmiesiems ir taip užsitikrinti patekimą į stipriausiųjų finalą (jame varžytis galėjo tik 9 mokyklos pilotai atsikovoję geriausias pusfinalio pozicijas savo pogrupiuose). Kartu į profesionalesnį lygį varžybas pakelti padėjo ir į pagalbą pasitelkti „KTK autoklubo“ teisėjai, kurie kartu su treneriais sprendė ar buvo nusižengta taisyklėms ar ne. Skiriamos nuobaudos turėjo reikšmės ir dėl aukštesnių starto pozicijų finaluose. Deja, jų išvengti nepavyko.  

Galiausiai, finišavus finaliniams važiavimams, buvo surengta apdovanojimų ceremonija. Kadangi turnyras orientuotas į vaikų mokymąsi ir tobulėjimą – medaliais buvo apdovanoti visi dalyvavę „Kartlando mokyklos“ mokiniai. Ant podiumo pakviesti kiekvieno finalo pogrupio geriausieji. 

Rezultatai po pirmojo etapo atrodo taip:
„GO“ KLASĖ:Kartlandas Mini Cup 1 etapas Kartlandas Mini Cup 1 etapas

1 vieta – Karolis Smalskas;
2 vieta – Rojus Kunigėlis;
3 vieta – Vilius Reškevičius;

„MINI“ KLASĖ – FINALAS A:
1 vieta – Nojus Grigaravičius;
2 vieta – Karolis Lelešius;
Kartlandas Mini Cup 1 etapas 3 vieta – Patrikas Globys;Kartlandas Mini Cup 1 etapas

„MINI“ KLASĖ – FINALAS B:
1 vieta – Vincentas Labanauskas;
2 vieta – Neilas Kochanauskas;
3 vieta – Paulius Dručiūnas; 

 

Po 5 turnyro etapų visi vaikų rezultatai bus susumuoti, o po finalinio etapo nugalėtojų lauks ir mokyklos partnerių bei draugų įsteigtos dovanos. „Mini“ klasės nugalėtojo lauks „Autodinos“ įsteigtas „OMP“ kombinezonas, o „Go“ klasės nugalėtojas gaus treniruotę sportiniu kartingu su „Lenktynių linija“. 

Sekantis turnyro etapas numatomas vasario 26 dieną ir vyks „Kartlandas Vilnius“ kartodrome. Informacija apie registraciją tėvus pasieks per el. pašto konferenciją. 

Bendrą turnyrine taškų lentelę rasite čia: Kartlandas Mini CUP 2017 turnyro rezultatai.