Kartlando mokykla nuo pirmų gyvavimo metų ugdo vaikų sugebėjimus ir teikia pačias geriausias tobulėjimo perpektyvas. Kvalifikuoti treneriai perteikia vaikams reikalingiausias žinias ir mokina ne tik kaip teisingai suvaldyti kartingą, tačiau mokina skirtingose kartodromo trasose įveikti barjerus bei suteikia galimybes tapti tikrais šios srities profesionalais. Trečiasis Kartlando Vilnius mokyklos taurės etapas praūžė su plačiu užmoju ir motyvaciniais trenerių palinkėjimais didžių tikslų link!

Kartlando Vilnius mokyklos taurės III etapo rezultatai: 

Vilnius mokyklos taurė III etapo podiumai:

🏆PUFFO klasė
I vieta – Tajus Maziliauskas
II vieta – Lukas Gabrielius Uldukis
III vieta – Dovydas Rutkauskas

🏆MINI B klasė: 
I vieta – Benas Tamošiūnas
II vieta – Emilis Kristijanas Uldukis
III vieta – Margiris Tautkus

🏆MINI A klasė:
I vieta – Oskar Savicki
II vieta – Simas Veršickas
III vieta – Vincentas Labanauskas

🏆GO klasė:
I vieta – Karol Puzelevič
II vieta – Rapolas Urbonavičius
III vieta – Ilja Sepov

Mes sužinojome ne tik šio etapo prizininkus, bet ir viso čempionato nugalėtojus! 🏆
Patys azartiškiausi Kartlando mokykla mokiniai rodė savo geriausius rezultatus ir kovojo iki paskutinio finišo vėliavos mosto! 🏁  Kartlandas Vilnius mokyklos vaikai turėjo tris mokyklos taurės etapus, kurių metu kaupė taškus ir mes juos drąsiai galime vadinti šio sezono 2018-2019m. nugalėtojais. 

🥇Vilnius mokyklos taurė čempionai, bendroje savo klasės įskaitoje tapo nenugalimi ir prizines vietas dalinosi tokia tvarka:

🏆PUFFO klasė
I vieta – Tajus Maziliauskas
II vieta – Lukas Gabrielius Uldukis
III vieta – Markas Jacko

🏆MINI klasė:
I vieta – Simas Veršickas
II vieta – Oskar Savicki
III vieta – Kajus Juodis

🏆GO klasė:
I vieta – Karol Puzelevič
II vieta – Rapolas Urbonavičius
III vieta – Justas Kasperiūnas

Vasaros spinduliai kaitina ne tik padangas, bet ir didina azartą tobulėti ir siekti aukštumų. Kartlando perspektyvos suteikia galimybių, nes jau dabar turime puikius šansus žengti tikro lenktyninko kelio link ir prisijungti prie LMKA by Kartlandas Briggs komandos! Lietuvos mėgėjų kartingo akademija (LMKA) tai naujai startuojantis kartingo projektas, Lietuvoje, prie kurio prisijungti gali visi besidomintys kartingo sportu. Mes siekiame sukurti maksimaliai prieinamą varžybų tipą, skirtą vaikams ir jaunimui išaugusiems kartingų mokyklas kartodromuose. Ruošti sportininkus autosportui ir leisti jiems tobulėti. Todėl akademija apima ne tik varžybas ir treniruotes, bet atskirai rengia ir stovyklas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tad vasaros nuotykiai tik prasideda – prisijunkite ir praleiskime vasarą tobulėdami!