PRISIJUNK Į KARTINGŲ MOKYKLĄ!

 

Užsiėmimai:

– Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo iki važiavimo specifikos – trajektorijos, taktikos ir teisingo stabdymo.

– Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo susipažinimo su kartingu, jo techninėmis savybėmis, trasa, o tuomet prasideda važiavimai ir stengiamasi pritaikyti teorines žinias praktikoje.

– Varžybos – neatskiriama praktinių užsiėmimų dalis. Kartlando Mokykla kasmet organizuoja vidines vaikų varžybas ir vienintelį Lietuvoje šešių etapų vaikų kartingo turnyrą „Kartlandas MINI CUP”, kuris vyksta bent trijose skirtingose trasose.

Mokykla turi specialiai įrengtą erdvią klasę  Kartlandas Vilnius ir Kartlandas Kaunas patalpose, su televizoriumi bei trasos maketais. Taip pat, mokiniams suteikiama visa reikalinga įranga. O užsiėmimų metu trasoje važiuoja tik mokyklos mokiniai.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę – 4 kartus per mėnesį, kaina mėnesiui – 120 eurų, o mažesniems vaikams, kurie važiuoja puffo kartingais kaina – 160 eurų. Į šią kainą įeina teorijos pamokos ir praktiniai važiavimai.

 

 

Mokykla Kaune:

Drobės g. 62, Kaunas

Tel. Nr. +370 696 10555
Rezervacijos: kaunas@kartlandas.lt

 

Mokykla Vilniuje:

 

Parodų g. 1, Vilnius

Tel. Nr. +370 626 33 555
Rezervacijos: vilnius@kartlandas.lt