Kartlando mokykla kviečia jaunuosius automanus į naujų įspūdžių kelionę su vaikų dienos stovykla – LENKTYNININKO DIENA! Pilna diena treniruočių „Fitness for race“ studijoje ir kartodromo „Kartlandas Kaunas“ trasoje pilotuojant kartingus vaikams atskleis tikrąsias šios pramogos ir sporto paslaptis bei leis įsijausti į tikrų lenktynininkų kasdienybę.  

Vaikų lauks subalansuota fizinio pasirengimo ir pratimų, užduočių trasoje ir važiavimų kartingais bei žinių diena su profesionaliais treneriais, kurios pabaigoje visi dalyviai gaus stovyklos pažymėjimus.

STOVYKLOS VADOVAI/TRENERIAI:

Ignas Palaima (Kartlando mokykla, treneris, lenktynininkas)  – jau daugiau nei 18 metų patirtį autosporte sukaupęs lenktynininkas, per aktyvią sportininko karjerą ne kartą pelnęs čempiono vardą įvairiose automobilių ralio ir 1000 km. lenktynėse. Šiuo metu Ignas ne tik sportuoja, bet ir veda kartingo užsiėmimus „Kartlando mokykloje“ bei kuruoja jaunuosius kartingo sportininkus Lietuvos mėgėjų kartingo akademijoje.

Mindaugas Pocius (Fitness for race, treneris, studijos įkūrėjas) – auto ir motosporto atletinio rengimo treneris, pirmojo Baltijos šalyse įkurto lenktynininkų fizinio rengimo centro vadovas ir įkūrėjas. Mindaugas – treneris, rengiantis gausų būrį profesionalių  lenktynininkų kaip I. Senkutė, R. Baciuška, D. Jocius, I. Palaima bei kitus 1000 km. lenktynių sportininkus. 

Vaikų dienos stovykla Kaune 

PAGRINDINĖ INFORMACIJA APIE STOVYKLĄ:

Numatomos STOVYKLOS DATOS:
 
➡️ 2019 m. liepos 1 diena (pirmadienis). 8:00-18:00
 
BŪTINA REGISTRACIJA! Norinčius dalyvauti stovykloje prašome užpildyti registracijos formą ir nurodyti Jums tinkančią stovyklos datą:

Formą rasite čia – REGISTRACIJA (visos vietos jau užimtos)

DĖMESIO! Stovyklos dalyvių amžius – 8 metai ir vyresni. Vietų skaičius dienos stovykloje – RIBOTAS!
 
KAINA100 EUR.*

*į kainą įskaičiuotas transportas mieste, pietūs bei dienos užkandžiai, visa reikalinga įranga stovyklos metu. 

DAUGIAU INFORMACIJOS:
Tel. Nr. +370 696 10555
El. p. – kaunas@kartlandas.lt
Atnaujinimus apie stovyklą sekite mūsų paskyroje – Kartlando mokykla
 Stovykla vaikams 2019 Kaune