17Bir
2015
0

Vasara – tinkamas metas keistis, tobulėti…

Pirmą kartą su kartingų mokyklėle startavome 2014-iųjų lapkričio 16d.sekmadienį į pirmąją pamokėlę susirinko apie 10 mokinukų. Nuo to laiko šis skaičius stipriai pakito… Kiekvieną sekmadienį vaikų daugėjo, o taip mokyklėlė išsitęsdavo nuo 2 iki 4 valandų. Ir ne keista, per pusę metų, nors kartą pamokėlėje apsilankė per 70 vaikų nuo 3 iki 17 metų. Vieni jų kartkartėmis apsilankydavo, kiti ir iki dabar uoliai lanko pamokėles ir praktikuojasi trasoje bei rodo puikius trasos įveikimo laikus.

Dabar mokyklėlė turi pilnai įrengtą mokymosi klasę, atskirą trasą mažiesiems pilotams, o pamokėlės vyksta jau ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Vaikai kaskart išmoksta vis ko nors naujo, o mokytis atvyksta net ir grįžę iš užsienio atostogų metu.  Ir tai ne viskas, ką dar norime pasiekti… Tam paskyrėme savo vasaros planus, kuriais norime pasidalinti ir su jumis.  Dėl šios priežasties pristatome keletą kartingų mokyklėlės naujienų, kurios visai netrukus startuos atverdamos dar didesnes galimybes tobulėti toliau, net ir vasaros metu.

no images were found

Kaip minėjome, mokyklėlę išmėgino jau ne viena dešimtis vaikučių ir jie turi ką papasakoti bei nori pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir įspūdžiais. Norėdami jais dalintis ne tik tarpusavyje, bet ir su jumis, išleisime į dienos šviesą naują „Kartlando mokyklėlės“ puslapio rubriką – „Jaunasis pilotas“. Čia jaunieji vairuotojai papasakos savo sėkmės istorijas. Tikime, kad tai ne tik sukurs draugišką ir visiems atvirą mokyklėlės atmosferą, bet kartu ir padės atsakyti į įvairiausius su mokyklėle susijusius klausimus galbūt būsimiems mokiniams ir, žinoma, jų tėveliams.

Antroji naujiena – bus detalizuojama ir dar labiau tobulinama mokymosi programa. Iki šiol buvusi programa išliks, tačiau kiekvienas tėvas atvedęs savo atžalą į mokyklėlę jau  iš karto galės susipažinti su detalia mokymosi programa, rezultatais, kuriuos numatoma pasiekti bei visa kita su vaikų mokymusi susijusia informacija. Visas mokymosi procesas bus stebimas, o vėliau drąsiai bus galima aptarti pasiektus rezultatus.

Kokia vasara be išvykų? Tuo pasirūpinsime ir mes. Juk ne vienas kartingą vairuojantis jaunasis pilotas trykšta noru pamatyti kartingų varžybas iš arti. O juk norus reikia paversti realybe, tad šią vasarą čiupsime gerą nuotaiką ir keliausime aplankyti ne tik kartingų mokyklėlės trenerio, varžybų metu, bet kartu galėsime susipažinti su sportiniu kartingu iš arčiau bei įsisukti į profesionalių kartingų varžybų virtuvę. O vėliau grįžę į kartodromą nepamiršime varžybų ir mūsų vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas“ – laikas treniruotis ir surengti pirmąsias vaikų kartingo varžybas.

Tokiomis nuotaikomis gyvename mes. Planuojame, deriname ir, žinoma, svajojame… Juk ne veltui sakoma: „Svajok atsargiai – nes norai linkę pildytis“. Vis tik mes būsime drąsūs ir toliau skatinsime tokiais būti ir jus. O pirmaisiais darbo vaisiais su jumis pasidalinsime jau visai netrukus.

-Greitų norų!

-,‚Kartlando“ kolektyvas

Norite lankyti Kartingų mokyklą?
Norite tiesiog pasivažinėti kartingais?