„Kartlandas Mini CUP” turnyras jau beveik įpusėjo, tad itin svarbu nepraleisti svarbiausios informacijos susijusios su juo. Du etapus atkakliai besivaržę vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas” keliaujame toliau ir rengiamės savo įgūdžius patikrinti vienoje iš Lietuvos lauko kartodromo trasų – Smalininkų kartodrome. Čia gegužės 14-ą dieną kartodromas pusdieniui užsipildys „Kartlando mokyklėlės” mokiniais, kurie po treniruočių sėsis į kartingus varžytis.

Viskas, ką reikės žinoti apie artėjantį – trečiajį „Kartlandas Mini CUP” etapą yra:

  • Data – gegužės 14 diena;Kartlandas-mini-cup
  • Laikas – 14:00 – varžybų startas. (treniruotis galima jau nuo 10:00);
  • Vieta – Smalininkų kartodromas;
  • Etapo kaina50€
  • Varžybose gali dalyvauti – tik „Kartlando mokyklėlės” mokiniai.
  • Būtina registracija – el.paštu – administracija@kartlandas.lt arba telefonu – +370 691 13667. 
  • Registracija vyksta iki gegužės 9 dienos! 

Visą informaciją apie artėjančias varžybas galite sekti mūsų puslapyje arba „Kartlandas mokyklėlė” facebook paskyroje.

Turnyrinę „Kartlandas Mini CUP” rezultatų lentelę rasite paspaudę čia.