,,Mini Cup 18-19″ I etapas startavo su pirmosiomis snaigėmis!

 Pirmasis sniegas ir pirmasis ,,Mini cup 18-19″ etapas gruodžio 2d. mojo starto vėliavą Vilniaus ,,Kartlande”. Didžioji dalis vasaros metu patobulėję mažieji lenktynininkai gausiu būriu iš Mini klasės šoktelėjo į GO (27 vaikai), o MINI klasės pilotai azarto įkvėpti stengėsi parodyti visas sukauptas žinias ir stebino savo rezultatais ir užsispyrimu. Ypatingai daug intrigos keliančios varžybos vertė palaikyti kiekvieną dalyvį. Džiugino ir tai, kad palaikymo komandas sudarė ne tik tėvelių vaikai, bet ir seneliai bei kaimynai, o telefono ragelis netilo nuo skambučių su klausimais kaip sekasi jų favoritui. Kartlando mokyklos mokiniai pirmąjį kvalifikacinį 7 min važiavimą turėjo parodyti geriausią rato įveikimo laiką, tai lėmė jų pozicijas pusfinalyje. Trys GO klasės ir dvi MINIO finišavo pirmame etape ir sulaukė daugybės pagyrų, trenerio pastebėjimų tolimesniam augimui bei tėvų palaikymo. 

Rezultatai: 

GO klasė A:    I vieta – Vilius Reškevičius                                                     II vieta – Rojus Kunigėlis                                                          III vieta – Markas Sakalauskas                                                        

GO klasė B:   I vieta – Matas Tamošiūnas                                                   II vieta – Karol Puzelevič                                         III vieta – Skaistė Petrauskaitė   

GO klasė C:   I vieta – Jokūbas Stanišauskas                                            II vieta – Nida Grabliauskaitė                                              III vieta – Lukas Stanišauskas

MINI klasė A:   I vieta – Vincentas Labanauskas                                          II vieta – Linas Volungevičius                                              III vieta – Simas Veršickas                                                               

MINI klasė B:   I vieta – Deividas Pranculevičius                                          II vieta – Adomas Murza                                         III vieta – Ignas Karpavičius

   Pirmasis įkvėpimas ir pirmosios klaidos mažiesiems čempionams suteikė gerą šansą pasiugdyti turimas žinias ir dar stipriau pasiruošti kitiems etapams! Pagerinti rezultatai, pasitikėjimas savo galimybėmis vaikų veiduose rodė šypsenas ir nedingstančią energiją. Įsitikinome – tai tikrai mūsų ateitis ir jį pripildyta čempionais. 🙂 

Iki susitikimo kitame etape Vasario 17d. ,,Kartlandas” Kaunas