Kartlandas Vilnius mokyklos taurė. 2019m. Vasaris 

        Nauja idėja, naujas iššūkis ir nauja motyvacija Kartlando Vilniaus mokyklos mokiniams suteikė galimybė didinti savo žinias kartingų sporte.  Kartlando mokyklos užsiėmimų metu vaikai yra mokomi taisyklių, teisingų trajektorijų, apsilenkimo manevrų ir kaip išlaikyti kuo geresnę poziciją važiavimo metu, tad ruošimasis lvaržyboms vyksta ne tik per papildomas treniruotes, tačiau nuolatos. Kartlandas Vilnius mokyklos taurę sudaro trys etapai. Pirmasis jau Vasario 7 dieną finišavo ir dalyvavusiems pelnė taškų, kuriuos susumavus po visų trijų etapų bus skelbiamas turnyro kiekvienos klasės čempionas.  Šio renginio pagrindinis tikslas paruošti  stipriuosius vaikus į „MINI CUP” varžybas ir tik pradėjusius kopti lentyninko kelią jaunuosius lentyninkus supažindinti su varžybų eiga, įskiepyti kitokios patirties ir žinoma, pralaužti ledus augančių Lietuvos čempionų gretose. 

              Nors dauguma vaikų dėl didelio sergamumo negalėjo atvykti, tačiau net 41 entuziastas pasiryžo kovoti iki galo ir kiekvienas atsivedė savo palaikymo komandą, kurie viso renginio metu nuoširdžiai palaikė ir motyvavo savo jaunuosius čempionus. Simo Tankevičiaus Kartlandas Vilnius mokyklos  treniruojami vaikai renginio pradžioje įdėmiai išklausė instruktažą, tuomet visi kartu ėjo į trasą užtvirtinti trajektorijų ir sužinoti naujų subtylybių, nes GO klasė pusfinalyje turėjo įveikti po du joker ratus, o finale net tris (trajektorijas ilginamoji arba trumpinamoji atkarpa). Visą vakarą netrūko džiugesių, šypsenų ir geros nuotaikos, o treneris Simas Tankevičius tvirtino, kad „pamokos metu tikrai bus ką aptarti ir turiu kiekvienam asmeniškus pastebėjimus”. Tai tik įrodo, kad tobului ribų nėra ir Kartlando mokyklos mokiniams suteikiama unikali galimybė iš arti susipažinti su autosportu ir žinoma tapti tikru lenktynininku, mokant puikiai prisitaikyti prie bet kurio kartodromo trasos. 

Daug ryžto, žaismingų emocijų, noro tobulėti, aplenkti varžovą, tačiau ne važiavimo metu turėti draugiškus bičiulius šalia – užtikrino renginio sėkmę ir jau Kovo 21d. su nekantrumu lauksime antrojo etapo su dar didesniu susidomėjimu!

 

Iki greito, bičiuliai! 

 

I etapo turnyrinė lentelė:

FINALAS PUFFO
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Gabrielius Lukas Uldukis 50
2 Benas Sadzevičius 45
3 Ąžuolas Misevičius 42
4 Tajus Maziliauskas 40
5 Markas Jacko 39

 

FINALAS MINI A
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Simas Veršickas 50
2 Domantas Knyva 45
3 Kajus Juodis 42
4 Kristijanas Emilis Uldukis 40
5 Dovydas Račys 39
6 Oskar Savicki 38

 

FINALAS MINI B
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Benas Tamošiūnas 37
2 Dominykas Bogusevičius 36
3 Jokūbas Meidus 35
4 Džeraldas Simanavičius 34
5 Dovydas Lekavičius 33
6 Ernestas Jokubauskas 32

 

FINALAS MINI C
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Simonas Poškus 31
2 Boris Jon 30
3 Tomas Mašidlauskas 29
4 Augustė Naminskaitė 28
5 Tajus Janavičius 27

 

FINALAS GO A
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Karol Puzelevič 50
2 Justas Kasperiūnas 45
3 Skaistė Petrauskaitė 42
4 Markas Sakalauskas 40
5 Rapolas Urbonavičius 39
6 Hubertas Budvytis 38
7 Lukas Labeikis 37
8 Mindaugas Starkus 36
9 Arnoldas Rackevičius 35
10 Rokas Kirdeikis 34

 

FINALAS GO B
Finišas PILOTAS TAŠKAI
1 Greta Puškoriūtė 33
2 Ilja Sepov 32
3 Jokubas Bandza 31
4 Dovydas Bartašius 30
5 Matas Lebednykas 29
6 Mykolas Ignatavičius 28
7 Saulė Maminskaitė 27
8 Tomas Tomkevičius 26