27Vas
2017
0
Kartlandas Mini CUP 2017

Vilniuje surengtas antrasis „Kartlandas MINI CUP 2017“ turnyro etapas

Šį sekmadienį vidaus kartodrome „Kartlandas Vilnius“ praūžė antrasis vaikų kartingo turnyro „Kartlandas MINI CUP 2017“ etapas. Šį kartą į kartodromą sugūžėjo per 30 „Kartlando mokyklos“ mokinių ir dvigubai tiek jų tėvelių. 

Vaikų užsiėmimai Vilniuje Jau antrus metus rengiamame, vieninteliame Lietuvoje, vaikų pramoginio kartingo turnyre netrūko netikėtumų ir pamokų ne tik kaip važiuoti teisingomis trajektorijomis, bet kartu ir kaip analizuoti savo klaidas ir susitelkti į tobulėjimą. Kadangi, turnyre dalyvauja įvairaus amžiaus vaikai, jie buvo suskirstyti į savo grupes pagal jų valdomo kartingo modelį – „MINI klasė“ (vaikai nuo 6 iki 8 metų), „GO klasė“ (vaikai nuo 8 metų).  „MINI“ klasėje startavo net 3 grupės po 7 vaikus“, „GO“ klasėje – vyresniųjų dešimtukas. Tad kvalifikacijos, pusfinalio ir finalo važiavimus apimančios varžybos pusdieniui pilnai užėmė sostinės vidaus kartodromą – „Kartlandas“

Varžybos buvo ir nelengvas uždavinys Kauno ir Vilniaus „Kartlando mokyklų“ treneriams, kurie turėjo pasirūpinti savo mokinių sėkmingu startavimu ir finišu. Dar iki pirmojo kvalifikacijos pogrupio starto Kauno mokyklos treneris Ignas Palaima vaikams paaiškino naujai modifikuotos trasos trajektorijas ir akcentavimo saugumo aspektus. Išsiaiškinus juos startavo ir pirmieji kvalifikacijos pogrupių dalyviai, kurie turėjo pasiekti patį greičiausią asmeninį trasos rato įveikimo laiką. Po kvalifikacijos „MINI“ klasės pogrupiuose aukščiausias pozicijas užsitikrino šis trejetukas: Nojus Grigaravičius ( 29.198 s.), Austėja Pociūtė (29.205 s.), Dominykas Jančauskas (29.248 s.). „GO“ klasėje po kvalifikacijos greičiausi buvo – Lukas Sabalis (27.956 s.), Vilius Reškevičius (28.372 s.), Karolis Smalskas (28.453 s.). 

kartai vilniuje ir kauneVėliau jau atėjo metas persikelti į pusfinalio važiavimus iš kurių pagal finišo pozicijas buvo paruošti ir finaliniai abiejų klasių pogrupiai. Po kiekvieno važiavimo vaikai vis turėjo galimybę gauti patarimus iš savo trenerių Igno Palaimos (Kaunas) ir Simo bei Martyno Tankevičių (Vilnius) ir juos pritaikyti finaliniuose važiavimuose. Žinoma, klaidelių išvengti nebuvo lengva, tačiau kaip ir patys mokyklų treneriai akcentuoja – svarbiausia procesas, kurio metu vaikai gali analizuoti, atpažinti savo ar draugų daromas klaidas ir tobulėti jų atžvilgiu

Po ilgiau nei 4 valandas trukusių antrojo etapo varžybų jau buvo galima apdovanoti ir geriausiuosius. Tačiau, tradiciškai iki paskelbiant „MINI“ ir „GO“ klasių finalinių grupių trejetukus, medaliais buvo apdovanoti visi sekmadienį vykusių varžybų dalyviai. 

„Kartlandas MINI CUP 2017“ 2-ojo etapo prizininkai: 

Kartlandas Vilnius vaikų užsiėmimaiMINI KLASĖ. FINALAS A:
1 vieta – Austėja Pociūtė;
2 vieta – Nojus Grigaravičius;
3 vieta – Karolis Lelešius;

MINI KLASĖ. FINALAS B:
1 vieta – Nikolas Kalnutis;
2 vieta – Tadas Lizaitis;
3 vieta – Klemens Lipskij;

MINI KLASĖ. FINALAS C:
1 vieta – Nida Grabliauskaitė;
2 vieta – Vilius Jokša;
3 vieta – Ilja Sepov;

GO (vyresniųjų) KLASĖ:
1 vieta – Lukas Sabalis;
2 vieta – Rojus Kunigėlis;
3 vieta – Vilius Reškevičius;

Bendrą abiejų etapų rezultatų lentelę rasite čia: Turnyrinė lentelė 

Finišavus 5-iems turnyro etapams visų dalyvių rezultatai bus susumuoti bendroje turnyrinėje lentelėje. „MINI“ klasės lyderiui „Autodina“ padovanos OMP sportinį kombinezoną, o „GO“ klasės nugalėtojui atiteks treniruotė sportiniu kartu su „Lenktynių linija“

Kol kas organizatoriai dar neatskleidžia trečiojo etapo datos, tačiau visa išsami informacija apie sekančias varžybas mokinius ir jų tėvus pasieks greitu metu.