12Vas
2016
0

3 didelės naujovės atkeliaujančios į Kartingų mokylėlę

Jau kurį laiką Kartlando mokyklėlėje vyksta nuostabūs pokyčiai. Būtume itin nedraugiški, jei šiomis naujienomis nepasidalintume ir su Jumis! Tad 3 dideli ir itin reikšmingi dėl mūsų jaunųjų pilotų tobulėjimo vykstantys pokyčiai:

7  visiškai nauji Mini kartingai

1

Dar praėjusią savaitę mus pasiekė specialiai kartodromui KARTLANDAS pagaminti Dino Mini kartingai. Nauja technika papildys jau turimų kartingų flotilę ir nuo šiol galėsime leisti daugiau jaunuolių važiuoti kartu.

 

 

 

Didinamos mokyklėlės patalpos

 

IMG_20160212_132549

Vasario 1-ąją Kartlando mokyklėlės didžiojoje sienoje pradėjo kristi pirmosios plytos. Greičiau nei per porą savaičių mokyklėlės patalpos kone padvigubėjo. Nors mokyklėlės patalpų didinimo darbai dar nebaigti, jau dabar galime džiaugtis kur kas erdvesnėmis patalpomis. Pabaigus visus darbus jaunieji pilotai galės efektyviau treniruotis, bei mokytis naujų įgūdžių užsiėmimų metu.

 

 

 

 

Kartlandas mini CUP 

 

Kartlandas-mini-cup Taip vadinsis pirmosios Lietuvoje MINI kartingų kategorijos varžybos organizuojamos kartodromo KARTLANDAS. Šios išskirtinės varžybos vyks ne tik Kartlande bet ir kitose Lietuvos lauko trasose. Tad, belieka tik registruotis ir sulaukti turnyro starto kovo 12-ą dieną.

Norite lankyti Kartingų mokyklą?
Norite tiesiog pasivažinėti kartingais?