Šių metų Balandžio 7d. 19val. aukščiausiai Lietuvoje esančiame vidaus patalpų katodrome „Kartlandas“, įsikūrusiame Kaune, Drobės g.62 – duris atveria pirmoji ir vienintelė kartingų mokyklėlė su tam specialiai pritaikytomis patalpomis. Jau beveik pusę metų veikianti kartingų mokyklėlė, baigia įgyvendinti savo projektą ir nuo šiol jaunuosius pilotus kvies į tik jiems skirtą mokymosi erdvę su visa reikalinga sėkmingam mokymuisi techninka. Čia profesionalus mokytojas – ne vieno Europos kartingo turnyro čempionas ir prizininkas Paulius Paškevičius, galės ne tik dalintis sukaupta patirtimi, bet pasitelkus vaizdines priemones, detaliai paaiškinti šiam sportui reikalingą teorinę dalį, bei daugybę kitų dalykų.

[dt_sc_pullquote type=”pullquote1″ icon=”yes” align=”left” cite=”Paulius Paškevičius – Kartlando mokyklėlės mokytojas”]„Kartingas yra pati geriausia priemonė lavinti vairavimo pojūčius. Būtent dėl to, mokyklėlė labai padės ugdyti gerus, atsakingus ir sugebančius valdyti automobilį visomis sąlygomis, vairuotojus. O galimybę susipažinti su kartingo sporto pradžia, bei galimybėmis lavinti savo sportinius įgūdžius vaikai turės bet kuriuo metu laiku.“[/dt_sc_pullquote]

Šiuo metu mokyklėlę išmėgino jau daugiau nei 30 mokinukų, iš kurių didelė dalis kiekvieną šeštadienio ir sekmadienio rytą išmėgina vis naujai paruoštas užduotis, bei kaskart gerina savo rezultatus. Atsidaranti kartingų mokyklėlė jauniesiems pilotams leis laisvesniu ir patogesniu jiems grafiku treniruotis ir mokytis kartingo gudrybių, atvers daugiau galimybių individualioms pamokoms ir, žinoma, užtikrins visišką laisvę specialiai jiems įrengtoje atskiroje kartodromo trasoje.
„Lietuvoje, egzistuoja labai opi problema – vairavimo kultūros stoka“ – tokiais žodžiais pradeda, kartodromo direktoriaus pavaduotojas Martynas Valauskas, paklaustas apie ambiciją įgyvendinti Kartlando mokyklėlės projektą. „Vienas iš būdų spręsti šią problemą pradėti nuo mažų dienų ugdyti vairuotojus atsakingo vairavimo, supratimo, kad kelyje esame ne vieni. Tai įgyvendinti galėsime sukurdami geresnes sąlygas vaikams norintiems išmokti valdyti kartingą – atverdami konkrečią erdvę, pritaikytą mokymuisi tiek teoriniu, tiek praktiniu atžvilgiu. Be to, įgytos žinios gali tapti pirmu laipteliu siekiant profesionalumo ir pergalių auto sporto srityje – juk visi F-1 čempionai yra išaugę nuo kartingo.“
IMG-20150306-WA0010 „Kartlando“ kartodromas į šį projektą žvelgia su didelėmis perspektyvomis ir ambicijomis. Vienas iš siekių – praplėsti vaikų akiratį – supažindinti juos su užsienyje veikiančiomis kartingų mokyklomis, kartodromais, skirtingomis trasomis. Galiausiai sudalyvauti kartingų varžybose. Tam labai pasitarnaus organizuojamos ekskursijos. O su tokiomis vizijomis, jau antradienį startuojanti Kartlando mokyklėlė pristatys ir tai, kokių rezultatų jau pavyko pasiekti mokyklėlės auklėtiniams parodinio važiavimo, bei mokyklėlės vaikų varžybų metu. Jei viskas klostysis sėkmingai į trasą išvažiuos ir jauniausias mokyklėlės mokinys – Dovydas Barščiauskas, kuriam už keletos dienų sueis tik 4 metai.

Daugiau informacijos rasite apie Kartlando mokyklėlės atidarymą – https://www.facebook.com/events/1672645632963627/