Vakar įvykusio didžiojo „Kartlando“ kartingų mokyklėlės atidarymo metu buvo atverstas naujas puslapis siekiant išugdyti ne vieną kartingo sporto profesionalą. Beveik pusę metų lankiusiems kartingų mokyklėlę jauniesiems pilotams nuo šiol nebereikės dalintis didžiąją trasa su kartodromo lankytojais. Su tokiomis perspektyvomis po kartodromo vadovo Manto Krivicko ir mokyklėlės trenerio Pauliaus Paškevičiaus sveikinimų žodžių visi jaunieji pilotai ir jų tėvai buvo pakviesti iškilmingai perkirpti raudonos juostos ir taip pradėti naują šio projekto pradžią bei vakaro programą.

"Kartlando mokyklėlės" atidarymo juostos kirpimas

Kadangi, mokyklėlė jau veikia beveik pusę metų, ne vienas jos mokinys jau spėjo stipriai patobulėti ir tikrai turėjo ką parodyti. Šia proga buvo surengtas parodinis vaikų važiavimas. Į naująją, tik mokyklėlei skirtą trasą, išvažiavo trys skirtingi kartingai, o juos pilotavo jaunieji mokyklėlės kartingistai – jauniausias kartodromo pilotas – Dovydas Barščiauskas (4m.), Nida Grabliauskaitė (7m.) ir Daniela Bakūnaitė (15m.). Nei tai, kad iki tol trasoje praktikuotis galimybių buvo mažai, nei skirtingi kartingai, amžiaus skirtumas nesutrukdė mokiniams gerai ir sklandžiai pasirodyti.

Labai svarbu paminėti ir tai, kad tiek jau lankantys mokyklėlę, tiek besidomintys ja, galėjo pamatyti naujai įrengtą klasę, kurioje treneris mokins jaunuosius pilotus teorijos prieš imantis praktinių užsiėmimų. Kaip teigia pats treneris Paulius: „Anksčiau, senomis mokyklėlės sąlygomis, būdavo sunku sutelkti vaikų dėmesį, jie dažnai blaškydavosi, užsiimdavo pašaline veikla, greitai pamiršdavo, ką paaiškindavau. Dabar atskira erdvė leis aiškiai ir nieko netrukdomiems mokytis reikalingos teorijos, be kurios geriausių rezultatų pasiekti būtų sunku.“ Ir žinoma, Paulius labai trykšta noru ir energija išmokyti, juos to, ką pats išmoko jau nuo 6-erių metų besitreniruodamas iš savo tėčio kartingo sporto vilko Ričardo Paškevičiaus.

[dt_sc_pullquote type=”pullquote3″ icon=”yes” align=”center” cite=”Liepos ir Danielos mama”]Smagu, kad merginos su nekantrumu laukia kiekvieno sekmadienio ir noriai anksti keliasi į mokyklėlė. Kol kas labai džiaugiamės didžiuliu progresu šioje trasoje, tačiau tikiu, kad neblėstanti motyvacija ir išmoktos pamokos leis pasiekti dar aukštesnių rezultatų ir net sudalyvauti profesionaliose kartingo sporto varžybose[/dt_sc_pullquote]

Kai jau visi susipažino su naująja trasa ir dar dažais kvepiančiomis mokyklėlės patalpomis, veiksmas persikėlė į didžiąją kartodromo trasą, kur laukė draugiškos vaikų varžybėlės. Pilnas kartodromo  priimamasis sukluso prie langų stebėti kaip sekasi jų mažosios atžaloms varžytis. Tai buvo puiki proga ir tik dar besidomintiems apie mokyklėlę išgirsti jau lankančių atsiliepimus ir rekomendacijas. Kaip mergaičių Liepos ir Danielos mama sakė: „Smagu, kad merginos su nekantrumu laukia kiekvieno sekmadienio ir noriai anksti keliasi į mokyklėlė. Kol kas labai džiaugiamės didžiuliu progresu šioje trasoje, tačiau tikiu, kad neblėstanti motyvacija ir išmoktos pamokos leis pasiekti dar aukštesnių rezultatų ir net sudalyvauti profesionaliose kartingo sporto varžybose“. Tuo tiki ir kartodromo „Kartlandas“ vadovas, kuriam šis projektas ne mažiau didelis iššūkis, nei pačio kartodromo ketvirtame aukšte idėja.

Pasibaigus draugiškoms vaikų varžybėlėms, visas kartodromo kolektyvas pasveikino ir apdovanojo taurėmis pažangiausius ir aktyviausius mokyklėlės vaikus bei pakvietė juos ant pakylos bendrai nuotraukai. Su tokiomis, nuotaikomis, mokyklėlė, jos treneris ir visas „Kartlando“ kolektyvas išsikėlė sau didžiulį tikslą – įsiklausyti į savo mokinių poreikius, perteikti sukauptas patirtis bei žinias ir išugdyti atsakingus vairuotojus bei ne vieną kartingo sporto profesionalą.

Video reportažas iš atidarymo:

Atidarymo nuotraukas galite peržiūrėti žemiau:

 

[dt_sc_accordion_group]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite lankyti Kartingų mokyklą?”]
Kviečiame visus vaikus, norinčius mokytis važiuoti kartingais, į kartingų mokyklą. Daugiau apie mokyklą skaityti galite skiltyje – Užsiėmimai. Jei turite klausimų susiekite su mumis! Kontaktai – skiltyje galite parašyti mums žinutę arba paskambinti.
[/dt_sc_toggle_framed]
[dt_sc_toggle_framed title=”Norite tiesiog pasivažinėti kartingais?”]
Atėjo laikas ir jums išbandyti KARTLANDO trasą. Daugiau apie kartodromą informacijos rasite KARTLANDO puslapyje. Arba susisiekite su mumis Kartlando kontaktais.
[/dt_sc_toggle_framed]
[/dt_sc_accordion_group]