“Kartlando mokyklėlės” mokinių kartingų turnyras “Kartlandas Mini CUP” įgauna pagreitį ir įtraukia vis daugiau jaunųjų pilotų. Kadangi, turnyras jau įpusėjo, kviečiame visus mokinius nepraleisti šios unikalios progos ne tik išmėginti varžybinį jaudulį stojantis prie starto linijos, bet ir įgyti naujos patirties.

Jau birželio 19 dieną, 4-ajam varžybų startui “Kartlando mokyklėlės” mokinius kviesime į naujai atvėrusio duris “Kartlandas Vilnius” patalpas. Tad, visų entuziastų laukia dar vienas  išbandymas ir nauja trasa.

_MG_0207Pagrindinė informacija apie “Kartlandas Mini CUP”, 4-ą etapą: 

  • Data – birželio 19 diena (sekmadienis)
  • Laikas – 9 val. – laisvosios treniruotės. 10 val. – varžybų startas.
  • Vieta – Vidaus patalpų kartodromas “Kartlandas Vilnius”. Parodų g. 1, Vilnius
  • Varžybų trukmė – ~4 valandos.
  • Dalyviai – “Kartlando mokyklėlės” mokiniai.
  • Kaina – tikslinama.
  • Registracijos pradžiagegužės 30 diena (pirmadienis). 

Registruotis į varžybas galite telefonu – +370 603 71496, arba el.paštu – administracija@kartlandas.lt, nurodę dalyvio vardą, pavardę, amžių ir klasę kurioje jis važiuoja.

Daugiau apie turnyrą skaitykite paspaudę nuorodą.