Jau šį sekmadienį Kartlandas Vilnius” drebins jaunųjų Kartlando mokyklėlės pilotų vairuojamų kartingų gausmas. Čia įvyks  ketvirtasis turnyro “Kartlandas Mini CUP” etapas, į kurį dauguma užsiregistravo vos tik paskelbus informaciją apie rengiamas varžybas. Na, o turnyro organizatoriai ir toliau laikosi savo žodžio ir mokyklėlės mokinius moko vis naujų dalykų – trajektorijų, varžybinių principų bei leidžia įgyti daugiau patirties lankantis vis kitose trasose.

Likus kelioms dienoms iki 4 -o turnyro etapo – papildoma treniruotė 

13453203_1421200664572791_1409204172_oIr toliau nemažindami savo užmojų, vasaros keliones po kartodromus  “Kartlandas Mini CUP” tęsia toliau. Šį kartą naujų potyrių “Kartlando mokyklėlės” mokiniams suteiks neseniai Vilniuje atsidariusio “Kartlando” trasa, kurioje lauks ir naujas iššūkis – ten esanti 1,2 metrų aukščio rampa su posūkiu. Kartodromo erdvėse išsiraizgiusioje beveik 350 metrų ilgio trasoje mokyklėlės pilotams reikės atrasti tinkamas trajektorijas norint įveikti ją kaip įmanoma greičiau ir sklandžiau. Na, o pasiekti aukštiems rezultatams viens sėkmės gali ir nepakakti, tad papildoma išankstinė treniruotė Vilniuje buvo puikus testas prieš didįjį varžybų startą. Tik dėl to, iš Kauno, dienai į sostinę išvyko ir visas Mini kartingų peletonas. O perduoti savo turimų žinių ir įgūdžių naujos trasos atvykusiems išbandyti mokiniams pasišovė komandos “Kartlandas United” nariai Edvardas Grabliauskas ir Martynas Bisikirskas. Kartu su kartodromo instruktoriais jie paaiškino vaikams trasos planą, kokiomis trajektorijomis verčiau reikėtų važiuoti, stebėjo jų važiavimus ir teikė patarimus, kaip išvengti klaidų. Žinoma, tai ne paskutinė galimybė trasą išmėginti dar prieš startą. Šia galimybe visi dalyviai galės pasinaudoti ir varžybų dieną, o juos konsultuos treneris – Ignas Palaima.

4-as etapas jau birželio 19 dieną

Jau įpusėjusio turnyro 4-asis etapas visai čia pat. Dalyviai – užsiregistravę, o varžybų eiga – parengta. Belieka tik pasirūpinti detalėmis ir pasitikti jaunuosius pilotus sekmadienio ryte “Kartlandas Vilnius” vidaus patalpų kartodrome. Nors varžybų dalyviai jau iš anksto supažindinami su esmine informacija, tačiau visuomet svarbu atkreipti dėmesį į detales, kurių nereikėtų pamiršti:

Informacija dalyviams: 
  • _MG_0116Varžybų trasa – vidaus patalpų kartodromas „Kartlandas Vilnius” (Parodų g. 1, Vilnius);
  • Data – 2016 m. birželio 19 diena. Sekmadienis;
  • Laisvosios treniruotės* – 9:00 – 10:00;
  • Varžybų startas10:00. Trukmė – iki 4 valandų;
  • Varžybų dalyviai – „Kartlando mokyklėlės“ mokiniai.

*Laisvosios treniruotės – visi varžybų dalyviai galės papildomai pasitreniruoti kartodromo trasoje iki varžybų starto. 10-ies minučių važiavimo kainą – 8€

Su “Kartlandas Mini CUP” turnyrine lentele dalyviai ir jų tėvai gali susipažinti – čia.

Kilus klausimams dėl varžybų galima kreiptis telefonu +370 603 71496 arba el. paštu administracija@kartlandas.lt.