kartingu mokykla kaune ir vilniuje KartlandeKartlando mokykla – tai bene vienintelė vieta Lietuvoje, kur vaikai gali pradėti mokytis vairuoti kartingą jau nuo 4 metų! Su profesionalių trenerių pagalba čia auga būsimi vairuotojai ir kartingo ar kito autosporto čempionai! Tad jei vaikas nenustygsta vietoje ir prašosi vairuoti, tai gali būti jo kelio pradžia mokantis saugaus vairavimo ar žengiant pirmuosius žingsnius profesionalaus sporto keliu.

Daugiau apie užsiėmimus skaitykite: Užsiėmimai Kaune, Užsiėmimai Vilniuje.

Norite išmėginti? DABAR – puikus metas pradėti!

Prisijunkite prie naujų grupių – kartodromuose Kartlandas Kaune ir Vilniuje.

Jeigu susidomėjote susisiekite su mumis asmeniškai telefono numeriais:
  • Kartlandas Kaune +370 696 10555 | Raudondvario pl. 164A, Kaunas
  • Kartlandas Vilniuje +370 626 33555 | Parodų g. 1, Vilniuje