Geros naujienos visiems besiruošiantiems į „Kartlando mokyklos” dienos stovyklą! Fiziniu pasirengimu prieš sėdantis už sportinių kartingų vairo rūpinsis „Fitness for race” įkūrėjas ir profesionalus auto bei motosporto lenktynininkų fizinio rengimo treneris – Mindaugas Pocius!

Mindaugas_Pocius fitness for raceJau ne pirmą kartą prie „Kartlando” organizuojamų projektų prisidedantis Mindaugas Pocius ir šį kartą neatsisakė padėti augančiai kartingo sporto lenktynininkų kartai. Šį kartą iš „Fitness for race” žinių pasisemti galės „Kartlando mokyklos” dienos stovyklos vyksiančios „Anykščių kartodrome” dalyviai. Vaikai galės ne tik tinkamai apšilti prieš savo važiavimus trasoje, bet ir sužinoti daug naudingų dalykų apie pasirengimą varžyboms bei lenktynių virtuvę, su kuria tenka susidurti treniruojant auto ir motosporto profesionalus.

„Fitness for race” įkūrėjas ir treneris Mindaugas Pocius vaikams paaiškins kaip suaktyvinti centrinę nervų sistemą prieš važiavimą kartingu, kaip atsigauti po sporto ir varžybų ir kartu padės visos stovyklos metu. Vaikams bus užakcentuota kaip išlaikyti darbingumą, sportinį bei fizinį aktyvumą esant karštai dienai. Kadangi, sportas neatsiejamas nuo tinkamos mitybos – bus suteikta bazinė informacija apie valgymo įgūdžius sporto metu. Esant galimybei Mindaugas galės plačiau papasakoti apie tai, kaip sportuoti namų sąlygomis ir ruoštis savarankiškai.

Minėtą informacija ir praktinius pratimus galės išmėginti visi susirinkę į dienos stovyklą, o su 16 metų patirtį turinčiu Mindaugu pabendrauti galės ir į stovyklą kartu vykstantys tėvai, kuriuos domina tiek vaikų, tiek ir pačių asmeninis fizinis pasirengimas, kurį fitness-for-racetreneris išskiria, kaip prioritetinį ne tik sportui, bet ir asmeninei sveikatai. Per ilgus metus praktikos, tuo įsitikinti galėjo ne vienas Lietuvos ir kitų Baltijos šalių auto ir motosporto lenktynininkas, dirbęs su Mindaugu: Deividas Jocius (ralis), Gintautas Igaris (Dakaro ralis), Indrė Senkutė (žiedinės lenktynės), Ernestas Staponkus (rali krosas) ir daugelis kitų.

Naudingus patarimus, galimybę tobulėti valdant sportinius kartingus ir kitų naudingų dalykų „Kartlando mokyklos” mokiniai įgauti galės dienos stovyklos metu birželio 28 dieną. Tad norinčius prisijungti raginame nedelsti, nes laisvų vietų skaičius ribotas!

Registruotis į stovyklą galima el.paštu – info@kartlandas.lt arba telefonu +370 696 10555.

Pilną stovyklos programą ir aprašymą rasite čia: Vaikų dienos stovykla.